Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Párom pénteken fogja beszedn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom pénteken fogja beszedni a 13. szem Novynette tabletáját, szzerintetek eljött az idő, hogy legalább megszakítással biztonságosan szeretkezzünk?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat, ha kérhetem és olvastam a tájékoztatót is. [link]

2012. szept. 19. 21:37
 1/5 TOMAtm ***** válasza:
hallod,gyereket nem olyan egyszerű ám csinálni.van akinek hónapokig nem jön össze szóval sztem a fogamzásgátló nélkül is szexelhetnétek ha időben kiveszed,így meg pláne.
2012. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mikor kezdte el szedni.


Ha a ciklus első napján, akkor kezdettől fogva véd, ha a menzesz alatt a 2.-5. napon, akkor egy hét gyógyszerszedés után.


Ha később, akkor már csak a következő ciklus alatt!


Benne van a tájékoztatóban! ;)


Ha a fentiek alapján véd, akkor nincs szükség megszakításra sem, ha későn kezdte el szedni, akkor nem kockáztatnám meg a megszakítást sem.

2012. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Péntek és 13? Rossz jel...
2012. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem anno azt mondta két doki is, hogy tök mindegy, mit ír a tájékoztató, ha biztosra akarunk menni, akkor az első levél alatt inkább ne kockáztassunk.

Szerintem ennyit csak ki lehet bírni, mert ugyan tényleg kicsi az esély, de mi van, ha pont ti lesztek a pechesek? xD

2012. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Többféle fogamzásgátló van. Némelyik, ahogy a Novynette is, a peteérést akadályozza meg. Ezek már az első naptól védettséget adnak ( megfelelő szedés mellett).


Az egy hónap a két-, és többfázisú tablettákra igaz.


Hidd el, ha lenne kockázat, akkor nem ezt írnák a betegtájékoztatóra! Egyetlen gyártó cég sem vállalna be egy pert egy emiatt létrejövő terhesség miatt!

2012. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!