Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? Olvassátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? Olvassátok végig kérem szépen!

Figyelt kérdés

Terhes lehetek? Olvassátok el a részleteket nagyon kérem!

Rémesen félek. 8 napja pettingeltünk barátommal, illetve 1 és 2 nappal utána is. Konkrétan biztos hogy nem került belém nagy mennyiségű ondó, mert vigyáztunk, és direkt le se feküdtünk egymással, ezért nem is szedek semmit. Csak mikor ő élvezett, az én kezem ondós lett és nem mentem el rögtön kezet mosni, csak jóval később. Viszont megtöröltem a kezem. Egyszer ő is hozzáérhetett az ondóhoz, de arra nem emlékszünk, hogy utána belém nyúlt-e, de valószínű hogy nem. De előfordulhat hogy valami módon belém került valamennyi...tudom egy is elég....Az első nap utáni éjjel úgy éreztem, kicsi görcsölő érzés van a méhemben, mint menzesz előtt. Ez a ciklusom 19.napján volt . (nekem a menzeszem nagyon rendszertelen, volt hogy 43 nap, volt hogy 26.) Ekkor meg is nyugodtam h jó,nemsokára megjön. A második együttlétünk óta viszont nem érzem intenzíven ezeket a menzesz előtti tüneteket. Kicsit néha nehéznek érzem a méhem, egy-egy görcs ritkán, és a mellemben apró görcsök vannak.

Nagyon félek hogy teherbe estem. ÉS EBBE SEGÍTSETEK kérlek, hogy a következőket gondoltam át: ha első nap mikor együtt voltunk este, utána éjjel már éreztem ezt a fajta elő-görcsöt nagyon enyhén, akkor az még nem lehetett amolyan terhesség első jele-görcs (tudom a terhesség elején pms szerű tünetek lehetnek, emiatt is nagyon félek!!), viszont így akkor pár órával kb 6 órával az együttlét után,az még nem lehetett a beágyazódási görcs vagy ilyesmi. De aztán most, eltelt 8 nap, azt olvastam neten 5-12 nap a beágyazódás, szóval épp hogy kezdődhetne a terhesség ha az lenne... és ezért félek, hogy lehet ez a mostani alig-fájás a terhesség jele, VAGY HA AZ LENNE AKKOR ANNAK EZ MÉG TÚL KORAI????(szinte nem is fáj a hasam, nekem menzesz előtt mindig, de mondom volt már 40 napos ciklusom is)

Ma csináltam egy early predicter tesztet ami elvileg még a menzesz előtti 4.naptól kimutatja , és ez negatív lett. De azt olvastam, minimum 2 héttel az aktus után kell kb tesztet csinálni h valósat mutasson. DE TEHÁT: ha most már a terhesség első jeleit érezném, AKKOR NEM MUTATHATNA NEGATÍVAT A TESZT, NEM?? vagy szerintetek?

VAgy de??? :(

KÉREM SEGÍTSETEK MERT MOST NAGYON NAGYON NAGYON FÉLEK!!!!!! Köszönöm.

(20éves)



2012. dec. 21. 23:18
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
hasonló cipőben járok, de a mi esetünkben az én kezem lett olyan, és hozzám is érzem a hüvelybemenethez, de csak kb egy óra után, miután megszáradt meg már le is törlődött. 6 napja történt. félek. :S
2012. dec. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Szervusz,


Végigolvastam a kérdést. Szerintem lehetetlen, hogy ettől terhes legyél. Nagyon kevés a valószínűsége. Viszont ha aggódsz, akkor vegyél egy terhességi tesztet. Legalább megnyugszol. :)


Egyébként szerintem nem érdemes ilyeneken stresszelni. Gondolj bele, jónéhány párnak kemény próbálkozásra sem lesz gyereke, neked akkor mitől lenne csak attól, hogy hozzád ért a barátod?


Szerintem nyugi. :)

2012. dec. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

Ha kijártad volna a 11. osztályt tanultad volna hogy a megtermékenyüléshez minimum 2 ml,és minimum 20 millió spermium kell az emberi szervezet legnagyobb sejtjének sejtburkának meggyengítéséhez.a megtermékenyülés kb 10 órát vesz igénybe és az is 90% hogy a petevezetőben történik.Fáj a melled.arra nem gondoltál hogy növekszik??kérdésed és kommentjeid alapján nem tűnsz 15-nél idősebbnek.tehát sztem ha 15 vagy simán nőhet a melled kivétel ha roma vagy..XD.de kérdezz utánna a biosz tanárnál vagy egy dokinál a neten névtelenül.mert ilyet is lehet ahelyett hogy egyszerűségeddel és tudatlanságoddal itt égetnéd magad.bár ez a társadalom és az oktatás hiánya is ugyhogy ne vedd teljesen magadra.SZEXUÁLPSZIHOLÓGUST minden suliba!!!a helyedben kicsit jobban utánnajárnék ennek a dolognak mielőtt tényleg belekezdesz...nagyon sokminden van fent az interneten ugyhogy hajrá olvass és válj okosabbá.

haszálj gumit és szexelj felelőséggel!

2012. dec. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
szia!! Szerintem sem kell félned, azért nem megy minden olyan gyorsan..egy teszt mindent megmondana.Mindenképpen meg kell várni a 2 hetet, hogy biztosra menny. Sok sikert,szurkolok, hogy ne legyen baj! :)
2012. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

köszönöm Nektek a válaszokat!!!!!!!!!

Az engem tudatlannak bélyegző hozzászólónak csak annyit, hogy a 11. osztályt kijártam, és 15 is elmúltam egy ideje,de ha a helyemben lennél, Te is megértenél. Amíg nem ismersz valakit, és nem éltél meg hozzá hasonló helyzetet, kérlek ne ítélkezz.

Mindenkinek nagyon köszönöm !!!!!!!!! <3

2012. dec. 26. 16:43
 26/26 A kérdező kommentje:
és a 01:42-esnek szorítok hogy minden rendben legyen!!!
2012. dec. 26. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!