Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? Olvassátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? Olvassátok végig kérem szépen!

Figyelt kérdés

Terhes lehetek? Olvassátok el a részleteket nagyon kérem!

Rémesen félek. 8 napja pettingeltünk barátommal, illetve 1 és 2 nappal utána is. Konkrétan biztos hogy nem került belém nagy mennyiségű ondó, mert vigyáztunk, és direkt le se feküdtünk egymással, ezért nem is szedek semmit. Csak mikor ő élvezett, az én kezem ondós lett és nem mentem el rögtön kezet mosni, csak jóval később. Viszont megtöröltem a kezem. Egyszer ő is hozzáérhetett az ondóhoz, de arra nem emlékszünk, hogy utána belém nyúlt-e, de valószínű hogy nem. De előfordulhat hogy valami módon belém került valamennyi...tudom egy is elég....Az első nap utáni éjjel úgy éreztem, kicsi görcsölő érzés van a méhemben, mint menzesz előtt. Ez a ciklusom 19.napján volt . (nekem a menzeszem nagyon rendszertelen, volt hogy 43 nap, volt hogy 26.) Ekkor meg is nyugodtam h jó,nemsokára megjön. A második együttlétünk óta viszont nem érzem intenzíven ezeket a menzesz előtti tüneteket. Kicsit néha nehéznek érzem a méhem, egy-egy görcs ritkán, és a mellemben apró görcsök vannak.

Nagyon félek hogy teherbe estem. ÉS EBBE SEGÍTSETEK kérlek, hogy a következőket gondoltam át: ha első nap mikor együtt voltunk este, utána éjjel már éreztem ezt a fajta elő-görcsöt nagyon enyhén, akkor az még nem lehetett amolyan terhesség első jele-görcs (tudom a terhesség elején pms szerű tünetek lehetnek, emiatt is nagyon félek!!), viszont így akkor pár órával kb 6 órával az együttlét után,az még nem lehetett a beágyazódási görcs vagy ilyesmi. De aztán most, eltelt 8 nap, azt olvastam neten 5-12 nap a beágyazódás, szóval épp hogy kezdődhetne a terhesség ha az lenne... és ezért félek, hogy lehet ez a mostani alig-fájás a terhesség jele, VAGY HA AZ LENNE AKKOR ANNAK EZ MÉG TÚL KORAI????(szinte nem is fáj a hasam, nekem menzesz előtt mindig, de mondom volt már 40 napos ciklusom is)

Ma csináltam egy early predicter tesztet ami elvileg még a menzesz előtti 4.naptól kimutatja , és ez negatív lett. De azt olvastam, minimum 2 héttel az aktus után kell kb tesztet csinálni h valósat mutasson. DE TEHÁT: ha most már a terhesség első jeleit érezném, AKKOR NEM MUTATHATNA NEGATÍVAT A TESZT, NEM?? vagy szerintetek?

VAgy de??? :(

KÉREM SEGÍTSETEK MERT MOST NAGYON NAGYON NAGYON FÉLEK!!!!!! Köszönöm.

(20éves)



2012. dec. 21. 23:18
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem az volt a fő célom, hogy úgy írjak, hogy magyar órán 5öst adnának rá. A kérdésem és a félelmem fontosabb most ennél számomra.
2012. dec. 21. 23:43
 12/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Ne is figyelj a 23.39-es válaszolóra, mert bizony, nincs ilyen szabály a magyarban, hogy "és"-sel nem kezdhetünk mondatot. Bár azt vette volna inkább észre, (de az már nem ment neki nyelvtanilag...) hogy az ebbe helyett az ebben a helyes. --- Ha már nyelvtan!
2012. dec. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
valóban, csak sietve írtam, de köszönöm. De kérem, ha lehet, inkább ne a nyelvtant nézzétek..! köszönöm
2012. dec. 21. 23:58
 14/26 anonim ***** válasza:
23:39, még akár hát-tal is, ha a szöveg megkívánja ;) Kis butus.
2012. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Nem vagy tehes, azert nem ilyen konnyu teherbe esni.

A beagyazodas a 6.-8 napon van, nem egybol utana.

A szervezet a hcg-t a 10-14. napon kezdi termelni, azelott nem mutat a teszt semmit.

De nyugi, a kisbabahoz aktus kell es nem csak ujjnyulkalas.

2012. dec. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. és ha pont most van a beágyazódás, 8.nap???? :( csaknem...
2012. dec. 22. 00:20
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Rendszertelen menzesz, nembiztoshogy kézen maradt ondó, nembiztoshogy belédnyúlt. Hogy ebből terhesség legyen, a csillagok együttállása is kell. Nem vagy terhes. Jó éjt.
2012. dec. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen . Jóéjt Neked is!
2012. dec. 22. 00:37
 19/26 anonim ***** válasza:

Nyugi semmi esélye! Ne stresszelj rá, pár nap és megjön:)

nem benned ment el.

Ha felnyulsz a spermás kezével sem sok az esély.mitha benned menne el.

Ne aggódj!!!!

2012. dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
köszönöm! Képzeljétek tegnap este megjött... tudom, még akkor is lehetséges valami ritka esetben, hogy vérzés vana terhesség elején...? de akkor csak nem vagyok már az ugye..? köszi mindenkinek
2012. dec. 24. 02:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!