Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy 3 napig nem vettem be a fogamzásgátlót. Szombaton hagytam abba a menstruálást, ekkor vettem be az egy hét szünet után az első tablettát, utána a vasárnap, hétfő, kedd kimaradt, szerdán ezért bevettem mind a 4-et. A barátommal vasárnap és kedden lefeküdtünk. Teherbe eshettem? Még azért elég messze vagyok az ovulációtól (ezzel nyugtatom magam). Előre is köszi a válaszokat.
2012. dec. 20. 11:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem valoszinü a terhesség. De ha ennyire össze-vissza szeded a bogyokat, szart sem érnek, csak a szervezetedet teszed tönkre. Ilyennek nem valo A FOGGÁTLO, MARADJ A KOTONNÁL.
2012. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Három napig kihagytad a gyógyszert, majd a negyedik napon 4-et vettél be?! Hát gratulálok anyuka! Maradjatok szerintem is az óvszernél- ha ennyire nem figyelsz arra hogy mikor kell bevenni a gyógyszer. És igen, lehet hogy terhes vagy ;)
2012. dec. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Természetesen ha kihagysz akár egy tablettát is akkor van esély a teherbeesésre.

Én is csatlakozom az előttem szólóhoz nem való neked a tabi használj óvszert.

A foggátlót minden nap nagyjából ugyanabban az időben kell bevenni + még azt is figyelni hogy volt e hasmenés, vagy hogy milyen gyógyszereket( antibiotikum pl) szedtél mellé mert ezek gyengítik a hatását..szóval az ilyesmi rendszeres és alapos odafigyelést igényelne

2012. dec. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Még akkor is van egy minimális esély a terhességre, ha megfelelő módon szeded a tablettát. Ha nem is törődsz azzal, hogy az utasítások szerint szedd be a tablettát, akkor ez az esély már nem is olyan minimális.

Tehát a kérdésedre válaszolva, igen lehetsz terhes.

2012. dec. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valaki ennyire ostoba? :DD 4 gyógyszert egyszerre? Mit vártál, hogy majd visszamenőleg hat? :D Elég sok esélye van, hogy teherbe estél, grat!
2012. dec. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az ilyen nők miatt terjengenek a rémhírek az interneten hogy : én tabi mellett lettem terhes, meg hogy a tabi nem megbízható...
2012. dec. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem lehetsz a nem jól bevett tabletta miatt...


14nap múlva egy tesztből kiderül.

2012. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy mennyire sötét vagy ... csak nem tudom minek próbálkozol gyógyszerrel ha nem hogy olvasni de még gondolkodni sem tudsz ....
2012. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ostoba libaaa. Egy nap kihagyás után is teherbe eshetsz, de nem is ez a legnagyobb gáz, hogy elfelejtetted, hanem hogy utána 4 szemet vettél be. MÉGIS MIT GONDOLTÁL??? Most úgy őszintén érdekelne a válasz. Nem hogy fölösleges is, de veszélyes ennyi hormont bejuttatni a szervezetedbe egyszerre... aztán majd ne csodálkozz, ha kimarad vagy ilyesmi. Bár a terhességtől is kimaradhat ugyebár ;) Merthogy simán lehetsz ám terhes. Buta vagy te ehhez, nagyon buta. Vagy óvszerrel csináljátok, vagy ne dugj ennyi ésszel.
2012. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Lassan 3 éve szedem a fogamzásgátlót és ha hiszitek, ha nem először fordult elő ilyen. Mindig ugyanabban az időben szedtem eddig, és figyeltem a hasmenéskor is, inkább gumit használtunk. Azért vettem be visszamenőleg, mert ha jól emlékszem azt írja a mellékelt tájékoztató, hogy amint észrevesszük, hogy kimaradt, szedjük be visszamenőleg, de lehet már nem ezt írja, 3 éve olvastam el, amikor elkezdtem szedni. Szóval szerintem kicsit elhamarkodott kijelentés a buta liba, meg az ostoba nő, meg az ilyennek nem való bogyó stb.. mivel mint már mondtam először fordult elő ilyen. Ja és nem kell aggódni, én nem fogom senkinek azt mondani, hogy nem hatásos a bogyó, ha a saját hibámból lett gáz. Azért köszi mindenkitől a sértegetést, úgy hogy nem is vagytok tisztában a helyzettel, hogy milyen okból maradt ki. Természetesen az én hibám, hogy elfelejtettem, de nem úgy felejtettem el, hogy az én kis nyugodt megszokott életemben maradtam és csak úgy nem szedtem be....
2012. dec. 20. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!