Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes eseményutáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes eseményutáni tabletta után? (részletek lent)

Figyelt kérdés
4 pozitív teszt és tiszta hihetetlennek érzem a dolgot. Amúgy sem volt teljesen rendben a ciklusom, de azért betartotta a 30-33 napokat, aztán az utóbbi időben fokozatosan növekedett 35, 40, 45, majd az utolsó 48 napos volt. Azt olvastam róla, hogy ilyenkor lehet, hogy nincs is peteérése az embernek. Namármost két héttel ezelőtt történt egy kis baleset, vagyis azt mondta, hogy nem biztos benne, hogy időben kivettük és pár órára rá már be is vettem az Escapelle tapit. Erre most 4, határozottan pozitív terhesteszten vagyok túl (péntek délutántól ma reggelig), holnap megyek is a dokihoz, de lehetséges ez? Szánalmas, de megszakításossal "védekeztünk" utána is, de ha meg ott lenne a bibi, akkor azt még nem szabadna ilyen hamar kimutatnia a tesztnek, nem?
2012. dec. 16. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
most csináltál 4 tesztet és mind pozitív lett??
2012. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, csináltam péntek délután, szombat reggel meg délután és ma reggel is.
2012. dec. 16. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni tabletta nem nyújt 100%-os védelmet, csak ha még beágyazódás előtt veszed be. Elképzelhető sajnos, hogy elkéstél vele. De az is lehet, hogy utána történt a baleset.

Sajnos a szexnek mindig megvan ez a kockázata, úgyhogy most kezdj el gondolkozni, hogy mit csináltok, ha baba lesz belőle.

(egyébként nem tudom, mennyire igaz, de nemrég mesélte a húgom, hogy gyakori, hogy az első terhesség viszonylag hamar spontán vetéléssel végződik. nyilván ez nem garancia semmire, csak azért írom, hogy még ha terhes is vagy, akkor sem 100%, hogy megszületik a baba.)

2012. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Már péntek óta gondolkodom, de hát ugye ez nem egy egyszereplős "játék". :\

2012. dec. 16. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:

A balesetet megelőzően is így "védekeztetek"?


Meglehet, hogy nem a baleset alkalmával, hanem jóval előtte fogant. Meglévő terhességet pedig már nem szakít meg a tabletta.


A hamis pozitív teszt elég ritka. 4 meg főleg.

2012. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utána is megszakítással? nem volt elég egyszer majdnem elbaszni? vagy direkt arra játszotok, hogy nem baj, ha gond van, úgy is ott az esemény utáni... te jó isten, hogy mennyi hülye ember van...
2012. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4 pozitív teszt ..akkor terhes vagy.. ez nem kérdéses


Milyen fajta tesztet használtál? csak mert gyakorin láttam hogy a clearbluet sokan nem tudják leolvasni rendesen..

esetleg linkelhetnél egy képet és megmondom tényleg pozitív e a teszted. A megszakítás NEM védekezés 100 nőből 1 év alatt 35-40 lesz terhes...az elég rossz arány szerintem.

2012. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!