Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy 3 napig nem vettem be a fogamzásgátlót. Szombaton hagytam abba a menstruálást, ekkor vettem be az egy hét szünet után az első tablettát, utána a vasárnap, hétfő, kedd kimaradt, szerdán ezért bevettem mind a 4-et. A barátommal vasárnap és kedden lefeküdtünk. Teherbe eshettem? Még azért elég messze vagyok az ovulációtól (ezzel nyugtatom magam). Előre is köszi a válaszokat.
2012. dec. 20. 11:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ja, de azért szexelni tudtál! Legalább akkor eszedbe juthatott volna! De már mindegy! Tesztelj, mert van rá esély. Ne várd a menzeszt, mert most teljesen megzavarodhatott a szervezeted.
2012. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Egyébként nektek fizetni kéne, azért ahogy tönkre tudjátok tenni az ember napját. Egy egyszerű kérdésre kéne válaszolnotok, nem fikázni. Hihetetlenül rosszindulatúak vagytok, nem szívesen lennék ilyen ember ismerőse.
2012. dec. 20. 13:22
 13/21 anonim ***** válasza:
Egyébként nem itt kéne utólag tájékozódni a dolgokról! El lehet olvasni a tájékoztatót, fel lehet hívni a nőgyógyászt! Mi rontjuk el a napodat? Nem! Te rontottad el, te hibáztál. Bosszantó, mert más emberek mindent megtesznek azért, hogy lehessen egy kisbabájuk, ti meg abortuszra mentek, pedig csak egy kicsit kellett volna odafigyelni.
2012. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Velem is egy ilyen előfordult h 1x 2x elfelejtettem .De 4-et egyszerre..Az nem semmi. Na, az én esetemben nem történt baj, pedig azt hittem lesz. Az a legegyszerűbb módja h veszel egy tesztet.Elvégre bármi megtörténhet.
2012. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mint már írtam, elolvastam a tájékoztatót, de mindegy. Hagyjuk inkább, mert csak szemétkedni. Amugy ki beszélt abortuszról??
2012. dec. 20. 13:59
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Drága kiscsillagom, 3 éve szeded és azzal sem vagy tisztában, hogy tabletta mellett nincs ovuláció??

Pont ez z egyik hatásmechanizmusa, hogy GÁTOLJA a peteérést!


Fejbe lövöm magam, egyszerűen ez hihetetlen már...

2012. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

1. Ha vmi gáz van a szedéssel, akkor EL KELL OLVASNI A BETEGTÁJÉKOZTATÓT. Tök mindegy, hogy már egyszer 3 éve elolvastad, ha k.vára nem emlékszel rá. Igen is buta vagy, ha annyi eszed nincs, hogy elővedd a papírját ilyen esetben.


2. Feleslegesen nyugtatod magad azzal, hogy messze vagy az ovulációtól. Ugyanis ha tabi mellett mégis ovulálsz a kihagyás miatt, akkor az a kihagyásnak megfelelően jön létre, nem az élettani ciklusnak megfelelően.


3. A nők egy részénél a kihagyáskor/abbahagyáskor a gálás alól felszabadult petefészek azonnal működésbe lép, és még könnyebben esnek teherbe, mint amúgy.


Szóval igen is jó esélyed van a terhességre.

2012. dec. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Kihagyok egy hetet a tablettával így van ovulációm kicsicsillag... te is tájékozódhatsz mielőtt idejössz ugatni.

Nem otthon vagyok, így nem tudom elolvasni a betegtájékoztatót.

Ha hiszitek, ha nem, NEM vagyok nőgyógyás, sem biológus, ezért mertem itt feltenni a kérdésemet, de már itt sem lehet semmit megkérdezni, mert olyan szinten bunkón válaszoltok, hogy inkább nem is kérdezek semmit, mert nem vagytok képesek normálisan válaszolni, komolyan egyik válasz sem olyan, amire azt tudnám mondani, hogy nincs benne rosszindulat. Megha valóban ostoba liba is vagyok sem szabadna így beszélnetek senkivel. Érdekes én tudok normálisan beszélni veletek.

2012. dec. 20. 19:04
 19/21 anonim ***** válasza:

Oké, akkor ne hidd el amit írtam, elvégre nem dolgozok nőgyógyászaton. Úgy látszik, nőgyógyásznak kéne lennem ahhoz, hogy elhidd. Hát szerencsére nem vagyok:))

Ha kihagyod a tablettát akkor AKKOR van peteérésed, nem pedig félidőben! Remélem felfogod végre az agyacskáddal!

Amúgy google-t ismered? Beírod a gyógyszered nevét és - most figyelj - kidobja a betegtájékoztatót!!

2012. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Nem otthon vagyok, így nem tudom elolvasni a betegtájékoztatót. "


Neten fent van az összes betegtájékoztató, csak rá kéne keresni.

2012. dec. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!