Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért késik a menzeszem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

Miért késik a menzeszem? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Pénteken kellett volna megjönnie,de már 2 napja késik,de előtte feszült a mellem,meg puffadt volt a hasam meg idegesebb is voltam,ezek mindig menzesz előtt szoktak jelentkezni.Nem értem,miért késik,a barátommal még nem feküdtünk le,csak megujjazott.
2009. aug. 23. 06:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem lehetsz terhes, márcsak az idegességtől is késhet. Nagyon minimális az esély, hogy ujjazástól valaki teherbe essen, én még nem is hallottam ilyenről. Meg fog jönni napokon belül, csak ne idegeskedj, a tünetek is menses előtti állapotra utalnak.
2009. aug. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha a barátod ujjára nem került ondó vagy előnedv és még nem feküdtetek le, akkor 0% az esélye, hogy terhes legyél. Ha került, akkor is elég alacsony, de az esélye megvan! (Figyeljetek, hogy ne kerüljön.)
2009. aug. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozni is kell egy kicsit. Megujjazástól nem lehet teherbe esni. Idegeskedés miatt késik. Nyugodj meg és meg fog jönni ha meg nem akkor menj dokihoz.
2009. aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen én is nagyon sokat problémáztam. Nekem minden hónapban késett..gondolhatod.. Volt olyan, h már lassan 2 hete nem jött meg. De akkor még mi sem feküdtünk le, csak petting volt. Nyugi, biztos nem vagy terhes!!
2009. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
szerintem nem kellene addig szexelned, amíg nem tudod hogy mitől eshetsz teherbe...
2009. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!