Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lecsúszott gumi! Érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecsúszott gumi! Érdemes esemény utánit venni?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok együtt a párommal, de ilyen még soha nem történt velünk. Ma egy nagyon heves szeretkezésben volt részünk, és miközben lovagoltam rajta, "lecuppantottam" róla a gumit, és bennem maradt! Észre sem vettük, még a szerencsénk az volt, hogy éppen nem élvezett el, mert pózt váltottunk, és észrevettük, hogy hopp, nincs gumi.


Azt mondta előváladék már tuti volt a gumiban, de figyelembe véve, hogy pár nap múlva meg kell jönnie a havimnak, van értelme esemény utánival bombázni a szervezetem? Igazából nem akárhogy hagyta el a gumit, ő alig bírta kiszedni belőlem! (Sokkal hosszabbak az ujjai mint nekem.) Szóval nem csak egy simán lecsúszásról beszélek. Ezt a méretet használjuk évek óta, nem tudjuk, miért történt ez.


Vélemények, tanácsok?


Köszönöm!


2012. dec. 17. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:

ne vegyél be

nekem is volt már, hogy bennem maradt

2012. dec. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem sem érdemes, de ha nagyon félsz, akkor nyugtasd meg a kis lelked :)
2012. dec. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. dec. 17. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!