Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tablettát hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tablettát hol tudok venni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék fogamzásgátlót szedni, viszont nem is gumival szeretnénk védekezni. Tablettát, esemény utánit szeretnék szerezni, viszont ezzel is el kell mennem a nőgyógyászhoz, vagy meg tudom venni szimplán a patikában?

A neten azt olvastam, augusztus 1-jétől kapható vény nélkül, de azért mégsem szeretnék magamból hülyét csinálni a gyógyszertárban, hogyha mégsem.



2012. aug. 22. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy eseményutáni tablettával akarsz védekezni? Nos szerencsére az ilyen ostobaságok elkerülése végett ez vényköteles gyógyszer.
2012. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami egészséges a rendszeres esemény után szedése.
2012. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*i
2012. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

vényköteles, évente 2 alkalommal írhatja fel a nőgyógyász

baromi nagy adag hormont tartalmaz, ezért nem lehet többet szedni belőle és ezért vényköteles is

felborítja a hormonháztartásod, ha úgy gondolod, hogy ez jó normál védekezés helyett, akkor az nagy tájékozatlanságra utal

2012. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem állandó védekezésre gondoltam.

Köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 23. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!