Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet vény nélkül esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vény nélkül esemény utáni tablettát kapni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
NEM!
2012. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Miért kellene?
2012. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, ha már buta voltál, viseld a következményeket és menj orvoshoz.
2012. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ügyeletes orvos felírja hétvégén is.
2012. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.mindenképpen elmegyek. és tudom,hogy hülye voltam. csak tudod,amikor észrevettem h mégnincs rajta gumi elküldtem a melegebb éghajlatra és kiraktam a lakásból,de benne van a pakliban,hogyha nem is élvezett el lehetek nagyon szerencsétlen.
2012. júl. 22. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Remélem ezek után szakítasz vele. Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?

Majd írd meg, hogy mi történt.

mennyi ideig rakta beléd?

2012. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én 18 ő 23. és igen lehet,hogy nem kellett volna egyből kidobni,de azért ez nem játék, én úgy vagyok vele,hogyha szeretett volna,akkor tisztel is egyben... és nem tesz ki annak hogy mivan ha mégis..
2012. júl. 23. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!