Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma szeretkezünk a barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szeretkezünk a barátommal, már nem először! Kb 1 percig csinaltuk gumi nélkül, utna felvettük a gumit, és ugy "csináltuk végig"! Kellene bevenne esemény utánit?

Figyelt kérdés
tudom,hogy hülyeség volt..

2012. nov. 30. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
nem volt hülyeség de szerintem nem kell bevenni
2012. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, de lehetne több eszetek.
2012. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Beviz Elek ***** válasza:
14%
7 éve megszakításos módszerrel védekezek. Nincs kölköm... Ne foss 2 perctől...
2012. nov. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem akar gyereket, de védekezés nélkül dug. Gratulálok...
2012. nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
terhes vagy.
2012. nov. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as!


Lehet, nem is lehet kölyköd! Én a helyedben nem lennék úgy oda. :D

-------

Kérdező!


És megérte? Ennyi elég volt? Élvezted?


Felvázolom a lehetőségeket:


-beveszed, megnyugszol, nem leszel terhes -> megjön az eszed, s rájössz, hogy csak te fázol rá, ha felcsinál. Nem neki kell kikapartatnia magát, hanem neked, ha nem tudod megtartani. Legközelebb védekezel.

Ha mégse jön meg az eszed, akkor lásd a következő pontot: az vár rád!


-nem veszed be, addig izgulsz, amíg megjön, de még akkor is ide fogsz írogatni, "hogy ugye akkor már nem lehetek terhes?"... mire azt fogják javasolni, hogy végy egy teszted vagy menj el az orvoshoz, az a biztos.

Megveszed a tesztet, negatív lesz.

Jól elbízod magad, "hogy á, ugyan! Minek is aggódtam"...

majd ennek hatására máskor is eljátsszátok ugyanezt.... Egészen addig, míg az a bizonyos csík pozitív nem lesz... Game Over.


-nem veszed be, várod a menstruációdat, de nem jön. Pech, úgy maradtál. Most már hiába gondolod azt, hogy "bárcsak bevettem volna...". Késő! Game Over.

2012. dec. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is ilyenben volt reszem, en is izgultam picit de normalisan megjott es semmi problema nem adodott.. szerintem nem kell, de ha nem akarsz aggodni,akkor vegyel:)
2012. dec. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ha már ilyen alaposan összeszedtétek a dolgokat, azt se felejtsük ki az esetleges opciók közül, hogy beveszi a tablettát, az nem hat és terhes marad. sajnos azok sem 100%-osak. persze nem az ördögöt akarom a falra festeni. szerintem semmilyen kockázat nem éri meg egy 1 perces élvezetért cserében, hogyha ilyen szintű következmények állhatnak fenn. Az más, ha elszakad az óvszer vagy egyéb baleset történik.
2012. dec. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A Piri válasza:

A megszakításos módszer általában azért nem hatásos, mert ejakuláció előtt az előváladék is tartalmazhat valamennyi spermiumot. Lásd bővebben:

[link]


Én a helyedben inkább bevennék egy tablettát, és legközelebb biztosra mennék. (Amúgy nem csak gumi létezik, hanem különböző spermiumölő habok, oltás, stb., ha nem akarsz tablettát szedni, vagy nem akartok gumit használni, igaz, ezek a fertőzésektől nem védenek.)

2012. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!