Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha csak ki szeretném próbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak ki szeretném próbálni hogy milyen gumi nélkül, és csak egyszer berakom hogy tapasztaljam, abból lehet terhesség?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 16:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
egy berakástól nem.. javaslom, használjatok pharmatexet!! :)
2012. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Terhesség szinte kizárt, azonban kezdhettek gondolkodni valami másfajta fogamzásgátláson, mert ha egyszer szexelsz gumi nélkül, többet nem akarod majd gumival...
2012. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Miért ne lehetne?

Lazán lehet a farkadon előváladék, ha meg nincs,akkor a behatolás keltette izgalomtól,új érzéstől behatolás közben keletkezhet,és abból meg már lehet gyerek.



Hihetetlen b*zdmeg hogy vannak ilyenek..

2012. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
igen, tervbe van a fogamzásgátló szedése :)
2012. dec. 15. 17:07
 5/19 anonim ***** válasza:
szerintem a fogamzásgátló messzemenően károsabb, mint a megszakitásos szex. nekem majdnem egy stroke-ba került, mert az idióta orvosok nem vizsgáltak ki, mert nem magándokihoz mentem, hanem államihoz.. úgy kell elképzelni, h megkérdezte tőlem a doki, h "na, akkor most melyiket akarod?" hát b...meg..... na, mind1, végül egy negyedik orvos kibökte, h jaaa, én nem is szedhetek fogamzásgátlót. hiába mondtam mindnek, h fáj tőle a fejem, csak hümmögtek...... most pharmatex+megszakitás, naptármódszer+megszakitás van, de néha csak megszakitás, és nem lettem terhes már 2 éve. NEM azt mondom, h csináld te is ezt, de ha logikusan belegondolsz, 1 berakástól még nem lesz gyerek, hiszen ahhoz, h gyerek legyen, nagyon sok mindennek össze kell jönnie..
2012. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ja, és van, akinek tökéletesen beválik a tabletta, de ha érzi, h fáj a feje tőle, és váltástól se javul, akkor hagyja abba!!
2012. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 -=Koldus=- ***** válasza:

Utolsó előtti


Akkor annyira nem is a fogamzásgátlóval van a baj, hanem inkább az idióta orvosokkal ;) A fogamzásgátló nem tehet róla, hogy neked hajlamod van a stroke-ra...

2012. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
értem, hát az szép kis orvos lehetett..:S
2012. dec. 15. 17:17
 9/19 anonim ***** válasza:
igen, de az orvosok tehettek arról, h b.sztak se kivizsgálni!!! és nagyon sokakkal ez igy van!!!
2012. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%

Nem véletlenül van annyi nem kívánt terhesség,tényleg nehéz helyzet erre megfelelő megoldást találni.Ezt csak az tudja aki rendszeresen szexel


Óvszer nem jó mert elveszi az élvezetek nagy részét,egyeseknél fel sem áll benne a szerszám.Fogamzásgátló sok esetben tönkre teszi a nők testét,vannak még egyéb módszerek is de azok nem biztosak,tehát ott meg azon lehet idegeskedni hogy most vajon teherbe esett e az illető vagy sem...Még a spirál is okozhat komoly problémákat,sőt akkor is teherbe lehet esni ha van valakiben spirál...Műtéti úton való elkötés meg azért nem jó mert mi van akkor ha a nő akar később gyereket?


Tehát ezért elterjedt ez a megszakításos módszer,hányszor van olyan hogy gumival kezdik el de közben leveszik mert úgy nem élvezetes annyira...sőt én nálam volt olyan is hogy szó szerint semmit nem éreztem benne...Ráadásul vannak olyanok is akik nem bírnak ellenállni a dolognak és beleélveznek a csajba,bízván a szerencsébe hogy nem esik teherbe


De válaszolva a kérdésedre,egy berakástól nem esik teherbe de nem hiszem hogy abból csak egy berakás lenne,épp ez a baj hogy utánna nehéz abba hagyni


Főleg olyanoknak mint én,akik nem akarnak ráélvezni a barátnőjükre,tehát az ilyen fajta embereknek még rosszabb mert nem élveznek el

2012. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!