Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha akkor hatott az Escapelle,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha akkor hatott az Escapelle, akkor remélhetőleg most is fog? Félek! Fontos!

Figyelt kérdés
3hónapja rászorultam az Escapelle tablettára...sajnos 2napja szintén be kellett vennem..Tudom, hogy egy félévben kizárólag 1 darab ajánlott, mert erős hormon gyógyszer, de szükség volt rá másodszor is. Ha akkor 3hónapja hatott a gyógyszer, akkor nagy valószínűséggel most is fog?! MIELŐTT ÍTÉLKEZŐ KOMMENTÁROKAT KAPNÉK, SZÓLOK ELŐRE, HOGY VÉDEKEZTÜNK RENDESEN DUREX EXTRA SAFE GUMIVAL AMI KISZAKADT! Kérek szépen értelmes válaszokat! Köszönöm előre is!

2012. szept. 13. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnének a válaszok, nekem is most kellett bevennem kedden:(((
2012. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ezt innen senki sem fogja Neked megmondani - de az tuti, hogy (sajnos) jól összezavartad a hormonháztartásod.

Szerintem ne aggódj, már úgysem tehetsz semmit - és ha idegeskedsz, még tovább tolódhat a "megjövetele".

Azért persze drukkolok, h minden oké legyen! Nyugi! :)

2012. szept. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy:)
2012. szept. 13. 18:29
 4/17 anonim ***** válasza:
lehet hogy még az első is hatással volt a szervezetedre, szóval alighanem 100%. nyugi. máskor óvatosabban. sajnos ez ilyen...
2012. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

uhh...én egy darabtól is f@szán meghíztam :SS

hatni biztos hat..

2012. szept. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

hallottam már olyat, akinél nem hatott!!


Én az első válaszoló voltam



:((( nagyon félek én is

2012. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem semmi gondom a hízással..nem híztam egy grammot se..de nagyon szerencsétlennek érzem magamat..Remélem hatni fog! Izgulok!
2012. szept. 13. 18:37
 8/17 anonim ***** válasza:

Én Rigesoft-ot kaptam lassan 2 éve, kiszakadt a gumi, elélvezett bennem.

Az első tablettát az aktus után 5 órára vettem be, a másikat pontosan 12 órára rá, ahogy kellett.

Aztán nem jött meg, 2x teszteltem negatívat, aztán meg már pozitívakat.

Elvetettem.


Szóval ez az én sztorim, remélem nektek hat.

2012. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Attól, hogy előzőleg hatott (ami közel sem biztos, hiszen lehet, hogy tabi nélkül sem estél volna teherbe), attól most még terhes maradhatsz.
2012. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Értem
2012. szept. 13. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!