Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az escapelle betegtájékoztatób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az escapelle betegtájékoztatóban olvastam, hogy egyes készítmények csökkentik a hatását. Szeretnék használni pharmatex hüvelytablettát ilyenkor azt lehet?

Figyelt kérdés
összetevői: magnézium-sztearát, kolloid szilicium-dioxid, makrogol 6000, citromsav-monohidrát, nátrium-hidrogén-karbonát, mikrokristályos cellulóz, laktóz (363,0 mg).

2012. aug. 31. 11:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de erről a tabiról lebeszélnélek, már sok rossz tapasztalatról olvastam, köztük nekem sem jött be.
2012. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

most azzal, hogy leírtad az összetevőit tudnunk kéne? kis eséllyel fogsz itt találni egy orvost vagy gyógyszerészt!

miért nem kérdezed meg a nőgyógyászod?

2012. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
már használtam... és nekem bevált (eddig)
2012. aug. 31. 11:09
 4/16 A kérdező kommentje:
képzeld vannak itt értelmes lények is :D nincs kedvem órákig sorban állni egy k. kérdés miatt
2012. aug. 31. 11:10
 5/16 anonim ***** válasza:

1.vagyok

értelmes lény csak gyógyszerész és orvos lehet? mert az összetevők alapján nem hiszem, hogy más ezt tudni fogja...

amúgy meg fel is hívhatnád az orvosodat...vagy megkérdezhetnél egy gyógyszerészt...de igazad van ez túl egyszerű

2012. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem kell egy óráig sorban állnod. Itt jó eséllyel többszöri kiírással és normálisabb témakörökben napokon belül választ kapsz a kérdésre. De az is lehet, hogy már választ is kaptál.
2012. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5-ös 2. voltál, én voltam az első :)

Most néztem után, hogy mi is az az escapelle.

Ez csak sürgősségi tabletta, e mellett nem kell más egyéb.

2012. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem nem csak orvos lehet értelmes vagy olyan aki tud segíteni.... azért írtam ki, hogy aki netán tudja segítsen!
2012. aug. 31. 11:15
 9/16 A kérdező kommentje:
akkor pontosítom a kérdést! Escapelle egy esemény utáni tabletta amit hétfőn vettem be... és a phatantexet védekezésre szeretném használni hétvégén!
2012. aug. 31. 11:17
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor már nem lesz gyógyszerkölcsönhatás, ha hétvégén veszed be.
2012. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!