Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az escapelle betegtájékoztatób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az escapelle betegtájékoztatóban olvastam, hogy egyes készítmények csökkentik a hatását. Szeretnék használni pharmatex hüvelytablettát ilyenkor azt lehet?

Figyelt kérdés
összetevői: magnézium-sztearát, kolloid szilicium-dioxid, makrogol 6000, citromsav-monohidrát, nátrium-hidrogén-karbonát, mikrokristályos cellulóz, laktóz (363,0 mg).

2012. aug. 31. 11:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

7-es

igen tényleg a 2. voltam, bocsi :)

2012. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Tehát, annak már nem fogja csökkenteni a hatását.

De a pharmatex hüvelytabletta nem biztonságos önmagában, de megszakítás mellett jó.

2012. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 31. 11:22
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Veszed be helyett teszed be. :)


Szerintem amúgy azért van ez így, mert ha hétfőn vetted be, és 72 óráig hat, az alatt a 72 óra alatt nem kellett mást használni, de utána kell, legalábbis javasolt, és akkor már nem zavar be egyéb tablettának a hatásába.

2012. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó: Ha nem vagy képben, minek írsz baromságot?


Nem azért 72 órás, mert 72 óráig még védelmet nyújt, hanem mert ha nem védekezel, utána még 72 órán belül veheted be....


Kérdező: Lehet használni.

Mellékesen megjegyzem, hogy csak épp a hatóanyagát nem msáoltad ki a tájékoztatóból, ami a lényeg lenne, de mindegy.


De önmagában nem sokat ér, ha nem akarsz terhes lenni, megszakítás nélkül ne használd.

2012. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha nem védekezel és 72 óráig beveheted, ez szerintem az jelenti, hogy jobb ha előbb beveszed, de még akkor is hat, különben mi értelme lenne bevenni.

De mindegy, a kérdező ezen már úgyis túl van, és nem ez volt a lényeg.

2012. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!