Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretném kipróbálni a pharmat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kipróbálni a pharmatex hüvelytablettát! Aki használta már milyen tapasztalatai vannak?!

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:

A tabletta rettenetesen csíp.


A krém sokkal jobb (mert az azonnal hat és nem csíp) vagy a kúp (azt meg kell várni míg elolvad), de önmagában nem ér semmit, kb 50 % az esélye, hogy terhes leszel, inkább kiegészítésnek jó, pl. spirál, vagy végső sorban megszakítás mellé, ha más fogamzásgátló módszer véglegesen ellenjavallt.


Óvszer mellé csak a tabletta lenne jó, mert a többi zsír alapú.

2012. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta. A kúoról van tapasztalat. Nagyon szar ízű, szal a pasid az orált nem biztos hogy akarja majd, ahogy te sem ha már olyan lett neki.
2012. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a tabletta enyhén csípett, viszont borzasztóan sok váladékozással járt, és a menzeszemet is eltolta (amitől jött a para). Csak kiegészítőnek használtam.
2012. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és pocsék a pearl indexe, tehát csak akkor alkalmazzátok, ha nem baj, ha terhes leszel. Akkor meg ugye felesleges. Sok Pharmatex baba van már...
2012. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szörnyű. A párom vett, mikor még nem szedtem fog.gátlót. Fél tablettát próbáltam ki, csak hogy mire készüljek fel... Hát azóta is ott csücsül a fél tabletta a többi egésszel a dobozában. Kegyetlen rossz. Ahogy érzed, hogy olvad, és jön a "váladék"... Mint mikor a menstruáció jön és érzed ahogy folyik kifele... Plusz még csíp is... Mondom, fél tabletta! Ha az egészet betettem volna, nem is akarok belegondolni.
2012. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én próbáltam,és működött...na azért állandóra nem használnám,mivel ki tudja,tényleg babagyanús e?!
2012. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam, gumi mellé, magába nem mertem volna. Amúgy tényleg kellemetlen, égő érzést váltott ki. Végszükségben használd csak.
2012. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
csíp oldalt.
2012. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom vele, nem csíp, nem kellemetlen, megszakítás+naptármódszer mellett használjuk.


24/N

2012. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!