Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes escapelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes escapelle ellenére?

Figyelt kérdés

Escapelle tablettát vettem be a közösülést követô kb. 3. órában. (Okt. 31.-én, du. 4körül)

Ma viszont (nov. 1.-je) nem érzek semmit. Semmilyen mellékhatás. Sem vérzés, ugyanúgy érzem magam, mintha be sem vettem volna. Ez azt jelenti, hogy a gyógyszer nem hatott? Aggódom. Elolvastam a betegtájékoztatót, de attól függetlenül igen ideges vagyok. Nyugtassatok meg!



2012. nov. 1. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem volt mit lelöknie neki, maximum egy kis hasgörcs lehet...
2012. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kb. 1 nappal később vettem be és semmilyen mellékhatása nem volt, mégsem lettem terhes. Ne aggódj.
2012. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha olvastad a betegtájékoztatót, minek teszed fel a kérdést?

Le van benne írva, hogy nem 100%-os. Mit jelent ez? Az, hogy lehetsz terhes.

2012. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És a sok progeszteronnal mi törtènik?
2012. nov. 1. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hét után lett tőle vérzésem.
2012. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én amikor először vettem be nem történt semmi, normál időben megjött ahogy szokott.

másodjára egy hétre rá jelentkezett a vérzés, majd megint megjött ahogy szokott. tehát akkor egy hónapban majdnem hogy kétszer menstruáltam

2012. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem sem volt mellékhatása, és nem lettem terhes.....viszont az ilyen gyógyszer "hatásfokát" kb csak 80%ra becsülik. nekem azt tanácsolta adoki, aki felírta h 3 hétre a gyógyszer után menjek el ultrahangra a biztonság kedvéért. szerintem tedd te is ezt! meg fog nyugtatni, ha meg mégsem......akkor meg legalább tusdod mi a helyzet
2012. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!