Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevettem az escapelle tablettá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevettem az escapelle tablettát így mekkora az esélye annak hogy terhes vagyok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A barátommal egy kicsit ittunk és az lett a vége, hogy nem védekeztünk de "szerencsére" nem élvezett belém. Ma délután vettem be Escapelle esemény utáni tablettát (72 órán belül).

Még nem éreztem mellékhatásokat.. Így mekkora az esélye annak hogy terhes vagyok?

Most vettem be először(és remélem utoljára)ilyen tablettát tehát aki vett már be Escapelle-t szívesen meghallgatom az ő tapasztalatát a gyógyszerrel kapcsolatban!

L/20



2012. aug. 22. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én vettem be. Majd holnap tesztelek.
2012. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Minek vetted be, ha nem élvezett beléd?

Persze, majd jön mindenki az előváladékkal, amitől tényleg lehetsz terhes, de a lottó 5-ös esélyesebb.

2012. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én tegnap vettem be a 70. órában. Mellékhatásokként csak fejfájás és szédülés. Majd meglátjuk a vérzésnél mennyire zavart be.
2012. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nekem sem volt semmi mellékhatása.

A vérzésem a tabi bevétele után 2nappal jelentkezett.

2012. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szelesoldier ***** válasza:
Ha nem élvezett beléd akkor tényleg kár volt, 2.-nak igaza van ezt biztosra mondom.
2012. aug. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Azért vettem be mert annyi mindent olvastam, hogy előváladék így kósza spermiumok úgy.. Így inkább bevettem! De én még semmilyen mellékhatást nem éreztem.. Remélem azért hatott :)
2012. aug. 23. 08:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én írtam, hogy vettem be és ma tesztelek. Halvány pozitív lett.:(
2012. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azta :(

Hány órával később vetted be? Mi történt.. Elszakadt a gumi?

2012. aug. 23. 13:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Szakadt a gumi. 1 órán belül bevettem. Szimplán nem volt vele szerencsém. Pedig nem is hánytam ki.
2012. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bellington válasza:

Én több, mint egy éve vettem be.

Egy hétre rá tesztet csináltam, negatív lett.


Eredmény:

[link]


22 éves vagyok, kisfiam 3 és fél hónapos és a világ legcsodálatosabb dolga, hogy nem hatott a tabletta. :)

2012. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!