Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevettem az escapelle tablettá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevettem az escapelle tablettát így mekkora az esélye annak hogy terhes vagyok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A barátommal egy kicsit ittunk és az lett a vége, hogy nem védekeztünk de "szerencsére" nem élvezett belém. Ma délután vettem be Escapelle esemény utáni tablettát (72 órán belül).

Még nem éreztem mellékhatásokat.. Így mekkora az esélye annak hogy terhes vagyok?

Most vettem be először(és remélem utoljára)ilyen tablettát tehát aki vett már be Escapelle-t szívesen meghallgatom az ő tapasztalatát a gyógyszerrel kapcsolatban!

L/20



2012. aug. 22. 22:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Gyönyörű a kisfiad:-) Gratulálok hozzá!:)


2 napja vettem be..eddig semmi mellékhatás vagy valami kis apró jel, hogy valami történne odalent a hasamban. Én bízom benne hogy hamarosan meg fog jönni, én nem állok készen a terhességre! :(

2012. aug. 24. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!