Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle 72 órási lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle 72 órási lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Egy hete július 23.-án éjfélkor történt a baleset kiszakadt a gumi és nem vettük észre és belémélvezett...Utána gyors kimostuk a nagyát de még igyis biztos maradt bent... 10 órával utána a nőgyógyász írt fel escapellet. Bevettem a gyógyszert de még mindíg nem jött meg... 25.-én kellett volna hogy megjöjjön de semmi.. és már nagyon aggódom...két napja erősen fájt a hasam hányingerem és fejfájásom is volt de elmúlt..most kicsit fájj a hasam....szerintetek meg fog jönni? vagy terhes vagyok??
2012. júl. 30. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, majd írd meg, hogy mi lett.
2012. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
megfog jönni nyugi:) nekem 2 hetet késett utána :s
2012. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
első feltétlenűl megírom második...egy kicsit megnyugtattál remélem így lesz :D
2012. júl. 30. 12:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Természetesen az eseményutáni tabletta hormonbombája szétzilálta a ciklusodat.
2012. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha 23-án történt a "baleset" és 25-én kellett volna megjönnie, akkor elég kicsi az esély. Várj még pár napot, és ha semmi, csinálj tesztet. (Az esemény utáni sem 100%-os, de a ciklusod végén igen kicsi a teherbeesés valószínűsége.)
2012. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Valaki aki szedte már, a megvonásos vézésnek mindenképpen jelentkeznie kell 2-3 nap után???
2012. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi.. Nekem is volt már ilyen, nődoki mondta hogy ez tuti hatásos...és tényleg az, mert megjött
2012. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek tegnap este hálistennek megjött :D
2012. aug. 2. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!