Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek be is kell mennem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek be is kell mennem az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Majusban irt fel nekem 1 havi huvelygyurut, azota nem voltam dokinal, recept nelkul vasaroltam meg.


Az en dokimnal aki csak receptert jon, az odaadja az asszisztensnek az iratait es kihozza neki a receptet.


Szoval szerintetek be kell mennem, vagy eleg, ha en is igy odaadom az irataimat?


2012. okt. 27. 06:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy nem is tudja majd, hogy mit kene felirnia? A gepben benne van, de hat majus reg volt, lehet, hogy azt hiszi, hogy abbahagytam...
2012. okt. 27. 06:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Be kell menned , legalább meg vizsgál.
2012. okt. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

recept nélkül vettél hüvelygyűrűt?

azt hogyan?

és ha már vettél recept nélkül, akkor most minek a recept?

2012. okt. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De minek vizsgáljon meg, mikor semmi panaszom, éves rákszűrés ideje sincs még itt..

Volt ismerősöm a gyógyszertárban, csak elmegy szülni, más meg nem adja ki nekem recept nélkül.

2012. okt. 27. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért olyan nagy gond, hogy bemenj?

Nem biztos, hogy megvizsgál egyébként.

2012. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először megmondod az asszisztensnek, hogy ezt szeretnéd felíratni (jó eséllyel ez elég lesz). Ha azt mondja, hogy mégis be kell menned az orvoshoz, akkor az orvosnak annyit mondasz, hogy receptet jöttél felíratni, nincs panaszod, a szűrés pedig még nem esedékes. Ennyi.
2012. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!