Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy orvoshoz kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy orvoshoz kellene mennem?

Figyelt kérdés
volt amikor csak 5 napig volt amikor csak 7 napig tartott a menstruációm és most már 10. napja tart..és elég sok jön.. hallottam arról hogy az első 1-2 évben nem áll be naptár szerint.. mármint hogy meddig tart és mikor jön.. 2010.május 2.án jött meg elsőnek segíttsetek könyörgök.. egy 14/L
2010. okt. 5. 21:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez baj????????????? történt már valakivel ilyen????????
2010. okt. 5. 21:27
 2/9 anonim ***** válasza:
nem baj. van akinek egész addig nem áll be amíg nem kezd el fogamzásgátlót szedni, van akinek még akkor se.
2010. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. te vagy az egyetlen. Ezzel képes vagy lyukat ütni a térdiőkontinumon, így te vagy az első ember aki képes az időutazásra. Küld most a z INOUTAZO szót a 1733-ra , és egy használati útmutatót nyersz.
2010. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ..

érek még véleményeket..

2010. okt. 5. 21:40
 5/9 anonim ***** válasza:

én ezt nem értem.ir egy 14éves lány,aki nem tudja,h mi a jo,rossz neki,arra számit,h itt segitséget,tanácsot kap,mivel tapasztaltabbak fognak irni.lehet,h csak én vagyok igy evvel,hogyha nem tudok segiteni akkor nem irok.de vannak olyan emberek akik föl irnak ilyen hülyeséget.ha nem tudsz tanácsot adni,akkor ne irj föl.


amugy ,én kicsit aggodnák,mivel erös és ez már sok vér.az igaz,h nem áll még be,de akkor is sok.én még várnák 1-2napot,ha nem gyengülne a vérzés én elmennék inkább.

2010. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
édesanyád nincs akitől megkérdezhetnéd? Nem itt kellene írni a többi idióta hozzád hasonló 14 éves tudatlan tinilánynak... Tőlük nem sokat tudsz meg. Az idősebb értelmesebb réteg meg hasonló választ fog adni mint én.
2010. okt. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért, hogy megnyugodj, kérdezz meg egy orvost!
2010. okt. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lieni válasza:

Elméletileg nincsen semmi gond.

Nekem is hasonló problémáim voltak a te korodban , és még később is. Teljesen rendszertelen volt, sohasem tudtam, hogy meddig fog tartani, vagy hogy milyen erős lesz. Általában erős volt nagyon. volt, hogy 15 nap után újra megjött, de volt, hogy nem is jött meg. Aztán elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, és az rendezte a viszonyokat. Majd amikor azt abbahagytam, akkor már rendesen jött meg. Igaz, a fogamzásgátlót évekig szedtem.

Minden esetre azért menj el nőgyógyászhoz. Igazán nem kerül semmibe, és majd ő kideríti, hogy van-e baj, vagy nincs, és tud javaslatokat is tenni a probléma megoldása érdekében.

2010. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. egyébként ez az oldal azér van hogy kérezzünk egymástól..tanácsot és ugylátom egyes hülye bunkóknak még ez nem jutott el a tudatáig..de aki csak ilyen taplón tud válaszolnoi azt arra kérem hogy inkább ne írjon..
2010. okt. 14. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!