Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SEGÍTSETEK! Ez most mi volt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK! Ez most mi volt?

Figyelt kérdés

tegnap este voltam együtt elősször a barátommal és nem védekeztünk sehogy mert azt mondta hogy majd vigyáz. és vigyázott de ennek ellenére el ment bennem, de nagyon fura volt mert utána kifolyt belőlem a... és akkor ez most azt jelenti hogy én immunis vagyok arra a bizonyos anaygra? és akkor ugye terhes se lehetek? vagy miért folyt volna ki???

CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT LÉCCI!!! 16/L



2012. okt. 25. 23:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Egy csöppp se szabadott volna,hogy bennt maradjon te ész-kell neked szexelni.
2012. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

8-as vagyok... én kérek elnézést, de a korodból feltételeztem, hogy kijártad az általánost, ugyanis ez 8. osztályos biológia...


1. A megszakított érintkezés nem védekezés, hanem hazárdjáték. A pearl indexe 35, ami annyit jelent, hogy 100 nőből, aki rendszeresen él nemi életet, és ezt a módszert használja, megfelelő alkalmazás mellett egy év alatt 35 esik teherbe, ugyanis bizonyos feltételek megléte esetén az előváladék is tartalmaz ondósejteket.


2. Ne mondd azt, hogy vigyázott, mert akkor nem ment volna el benned...


3. Senki nem immunis a spermára... olyan van, hogy valaki meddő, meg olyan is, hogy a méhnyakváladék kinyírja a spermákat... de ez nem az a szitu...


4. Mit gondoltál, mi lesz a bekerült anyaggal? Felszívódik? Vagy bent marad, és gyűlik az évek folyamán? A felesleg távozik.


5. Mint egy kamaszlány édesanyja, nagyon melegen ajánlom - és csak jó szándékból - hogy addig ne élj nemi életet, amíg a homályos kérdéseket valakivel nem tisztáztad. Ez lehet szülő, tanár, doki, védőnő... de így ne...

2012. okt. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Bespájzol a spermákkalXD Ha elég gyakran csinálják akkor egy év alatt nyithatna egy sperma bankotXD
2012. okt. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
jó felfogtam már elsöre is :((( de anyuékkal nem lehet beszélni ilyenekről barátnöim meg nem mondták hogy van ilyen!!! és biológia órán se volt szó róla!!! de most már tudom hogy nem szabad legközlebb így :((
2012. okt. 25. 23:46
 15/23 anonim ***** válasza:

Még mindig 8-as:


Akkor kezdésnek javasolnám ezt az oldalt:


[link]


Holnap meg irány a doki, és írass fel 72 órás tablettát. Drága, de a gyereknevelés még drágább... Ha nincs rá pénzed, beszélj a szüleiddel, vagy a sráccal...


A ciklusod hányadik napján tartasz?

2012. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
hát azt így nem tudom de elvileg 1,5-2 hét mulva kell megjönnie... nem mindíg pontos
2012. okt. 25. 23:59
 17/23 anonim ***** válasza:

Ha két hét múlva kell megjönnie, akkor pont most volt/van peteérésed, tehát az esély a teherbeesésre magas, olyan 30% körüli... Ha másfél hét múlva, akkor megúsztad nagy eséllyel, de ha nem mindig pontos, akkor ezt sem tudhatod... ráadásul bármikor előfordulhat spontán peteérés...


Úgyhogy mindenképp kell a tabi, ha nem akarsz kockáztatni!

2012. okt. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
oké köszönöm akkor holnap megyek orvoshoz:(( házi orvos is felírhatja ugye?
2012. okt. 26. 00:05
 19/23 anonim ***** válasza:
Tudtommal igen... de egyre vigyázz! Inkább használj óvszert, vagy ha állandó partnered van, írass nőgyógyásznál alacsony hormontartalmú fogamzásgátlót, mert ezek a 72 órás tabik olyan magas hormontartalmúak, hogy simán bezavarják a ciklusodat. Ez sürgősségi fogamzásgátló, nem szabad túl gyakran élni vele.
2012. okt. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Oh yeah, mindenki b*szik össze-vissza, közben azt sem tudja, merre hány méter. Vigyázott, ja, vigyázott, hogy jó legyen neki :D Mit gondoltál, a gumi meg a tabletta dísznek van? Ezeket a szülőket sem értem, akik nem beszélnek az ilyesmiről vagy max. 18 éves korban, mert becsukják a szemüket és azt hiszik, hogy addig a gyerekük egy szendeszűz és a pasijukkal csak egymás kezét fogdossák. A szüleid legalább annyira hibásak, mint te, nekem időben elmondták, hogy hogy van ez az egész, meg védekezés, stb., nem is csináltam nekik nem kívánt unokát, de még para helyzetbe sem kerültem, hogy úgy vártam, hogy megjöjjön a csajnak, mint régen a Jézuskát. Mást nem tudsz most már csinálni, irány az orvos. 22/F
2012. okt. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!