Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SEGÍTSETEK! Ez most mi volt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK! Ez most mi volt?

Figyelt kérdés

tegnap este voltam együtt elősször a barátommal és nem védekeztünk sehogy mert azt mondta hogy majd vigyáz. és vigyázott de ennek ellenére el ment bennem, de nagyon fura volt mert utána kifolyt belőlem a... és akkor ez most azt jelenti hogy én immunis vagyok arra a bizonyos anaygra? és akkor ugye terhes se lehetek? vagy miért folyt volna ki???

CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT LÉCCI!!! 16/L



2012. okt. 25. 23:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
De debil vagy, Istenem... Most imádkozz, hogy ne az első góllal nyerjétek meg a mérkőzést!
2012. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A tanáraidat jól pofán verném szöges bottal amiért ilyen hülyén kiengedtek az általános iskolából.
2012. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes.

Nem mind fojt ki, amennyinek kell annyi feljutott egyszerre.

72 órás tabit vegyél be holnap.

2012. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Kamu xD Ilyen hülye nem létezik :D
2012. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ekkora gyagyás nőszemélyt-.-" Hogy a fenébe vígyázott, ha beléd élvezett? Szerinted a gólya hozza gyereket vagy mi? 9 hónap múlva mond meg anyukádnak, hogy a postás volt és kétszer csengetett.
2012. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
#5: De már az első csengetést is meghallották odabent...
2012. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Maci, vigyáztam, nem lesz gánya. Ne higgyé ezeknek a suttyóknak.
2012. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, mondd hogy csak kamu, mert a Facebookon akarod viszontlátni a kérdést!!!!


Nőként nem tudom - nem akarom elhinni, hogy valaki ennyire... áhhhh.

2012. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
NEM KAMU!!!!!!! b.szus honnan kéne tudnom hogy hova megy az anyag azt hittem bennem marad mind :((( az egy normális válaszolónak köszönöm és holnap elnézek akkor orvoshoz :(((
2012. okt. 25. 23:27
 10/23 anonim ***** válasza:
"LÉCCI"(ha csak nem kamu) menj ki a szobádból,oda valamelyik szülődhöz és kérd meg,hogy az elmaradt felvilágosító beszédet ejtse meg,és csak utána mond meg neki,hogy valószínű unokája lesz(a "barátod" meg vágd szájon).
2012. okt. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!