Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14 évesnek kell szülői "engedé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesnek kell szülői "engedély" a fogamzásgátló tabletta felírásához?

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan kommenteket, hogy milyen kicsi vagyok hozzá, és igen tanulni is szoktam nem csak szexelni.
2009. aug. 8. 12:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszi :) Remélem felírják, nagyon nem szeretnénk babát.
2009. aug. 8. 13:20
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Neked még a játék babáiddal kéne játszanod és nem ilyeneken agyalni. A hormonjaid most dolgoznak a legjobban (a kamaszkorban). Ha ilyen nagylánynak érzed magad, hogy kész vagy arra, hogy lefeküdj valakivel, akkor neked már nem jelenthet gondot, hogy beszélj a védekezésről a szüleiddel!!! Hajrá!
2009. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Ez eddig a legbunkóbb stílusú válasz....

14 évesen a játékbabákkal? A 9 éves hugom nem játszik ilyenekkel! Miért nézed le ennyire a 14 éveseket?? Játékbaba, istenem.. Megáll az eszem.. Lehet, hogy 50 éve még játékbabákkal játszadoztak a 14 éves gyerekek, de ez itt már a 21. század, most már más világ van... :/


Tudod te, hogy mostanában miket csinálnak a korombeliek? Drogoznak, cigiznek, piálnak... Én meg "csak" nemi életet élek.. Azt is úgy, hogy védekezek...


De ha ennyire zavar, akkor nem kellett volna választ írnod. Mert erre én nem vagyok kíváncsi.

2009. aug. 8. 14:25
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
És még ki is írtad, hogy ne b**sztassanak olyanokkal, hogy kicsi vagy hozzá. HIHETETLEN MILYEN BUNKÓ NÉMELYIK EMBER!
2009. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
ja de ezért mi vagyunk tizenévesek a tanulatlanok... pedig ö nem tud olvasni. szerintem ha valakinek nem tetszik valami azt szépen is el lehet mondani... nekem nem egy kérdésemre mindig akadt egy egy ien kommentelö, igaz h senki nem értett vele eggyet, de azért csak kötekedett... XD
2009. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy tanácsot írok, tinidokihoz menj tiniambulanciára, és kérj vizsgálatot előtte, mert nem mindenki vizsgál meg. Én 16 évesen szedtem 18 éves koromig, most 23 vagyok és a házidokim azt mondja, hogy sok eü-i problémám visszavezethető a helytelen fogamzásgátlóra.

És azt ne feledd, hogy a tabletta a szexuális úton terjedő baktériumok ellen nem véd.

Egy utolsó tanács, úgy tudod ellenőrizni, hogy allergiás vagy-e az óvszer síkosítójának az összetevőjére (mert bizonyítottan erre allergiások a nők nem a latexra) ha sima vízzel megmosod az óvszert, és teszel rá síkosítót, amit akármelyik drogériában megvehetsz.

Tudom azt hiszed hogy nagy lány vagy, én is azt hittem, de így 20-on túl rájöttem, hogy igenis kicsi voltam.

De azért sok sikert, és egy próbát a hüvelykúpok is megérnek, nekem bevált 5 éve használom.

2009. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kell engedély, vizsgálatokhoz stb. Csakhogy nem éppen a te korodhoz tervezik az ilyen cuccokat.

Amúgy akarok olyan drasztikus választ írni minthogy játssz babákkal meg hasonló, mert az durva lenne, más se szó szerint érti. De azt sem hiszem el, hogy egy 14 éves lány érett lenne a szexhez. Testileg lehet, hogy igen, de szellemileg biztos nem, akármennyire is

gondolják/gondolod. És ezt nem hülyézésképpen mondom. A szex is felelősséggel jár, mint sok más dolog az életben.

De legalább védekezni szeretnél, ez becsülendő. Sajnos a nem kívánt terhességen kívül semmitől sem véd a fogamzásgátló (benne van a nevében:), és gondolom nem szeretnél összeszedni valamilyen betegséget, ami könnyen lehet, hogy évekig, vagy egy életen át kísérni fog. Mondjuk ez partnerfüggő is.

20/F

2009. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
nem kell. de én is elmondom hogy korai, meg fogod bánni...
2009. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de 14 éves gyereknek nem is írják fel. Pláne, ha nincs kialakult ciklusa. Amúgy ahhoz is nagy vagy, hogy viseld a szex, védekezés esetleges következményeit? Mint pl. nemi betegségek, terhesség, abortusz?
2009. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Vállalok mindent. :)


Különben menstruációm 4 éve van, rendszeresen 28 napra jön meg..

2009. aug. 10. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!