Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14 évesnek kell szülői "engedé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesnek kell szülői "engedély" a fogamzásgátló tabletta felírásához?

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan kommenteket, hogy milyen kicsi vagyok hozzá, és igen tanulni is szoktam nem csak szexelni.
2009. aug. 8. 12:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem kezdem, hogy mennyire butaságot csinálsz, te tudod...

De egy 14 évesnek nagyon korai még a fogamzásgátló.:S Nem tesz túl jót a szervezetednek.

2009. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

igen kell,én úgy tudom,hogy 16éves kor alatt kell!

Egyébként gondold meg mit csinálsz!

2009. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
én 15 évesen voltam először a barátnőmmel,akkor nem kellett szülői engedély.ez 2000-ben volt.
2009. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%

húú engem is fikáznak feszt a korom miatt. ja meg ez a tanulós dolog... és ezeket csak ojan emberek kommentelik akik akkora parasztok, és annyira nincs közük a dologhoz.

na de: szülöi engedély nemhiszem h kéne, viszont anyagi támogatás igen:S én is bogyót szedek, és nekem is kell segitség benne. szóval ez lehet a probléma. am meg mindenképp ojat kérj ami kis hormontartalmú, én meliane-t szedek, és nincs sztem ojan rossz tulajdonsága ami most eszembe jutna és nekem ártana. nem vok ragyás, hányineger fejfájás iesmi nincs:D és nött a mellem töle:D:D

am meg ott vannak azok a hüvejkúpok, azt is használtam és az is jo volt:D

ugyhogy hajrá:D de csak ésszel:D

16/L

igen engem is lehet fikázni h jajj adjak má jo tanácsokat még... de inkább védekezzen mint 15 évesen egy gyerek:S

2009. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Tegnap tettem itt fel kérdést, hogy miért kell.

Gumira úgy néz ki allergiás vagyok.

Köszönöm a válaszokat.


Utolsó: az "olyan" az LY, nem J....

2009. aug. 8. 12:52
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

elmondanám kedves 16 éves lány, hogy a melled amúgy is nőne, mert ugye abban a korban vagy, a fogamzásgátlótól nem nő meg a mell, mert akkor nekem is már 200-as lenne a mellbőségem, de ez is csak a te felvilágosultságodat, és hozzáértésedet tükrözi. És nem azt kérdezték hogy az általad feltett idióta kérdésekre te milyen válaszokat kaptál, amik igazak is voltak.

A kérdezőnek: Igen kell szülői engedély. Vérvételre is elküld majd a doki, és vizsgálni is fog. De inkább szedj fogamzásgátlót, mint teherbe ess.

27/N

2009. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Gondolj bele : most van kialakulóban a hormonrendszered, ezt teljesen fel fogja borítani a szintetikus hormon, amit szedni fogsz... :-[[


Az orvos biztosan fel fogja írni, a saját lányának tuti nem írná fel, mert pontosan tudja, mennyire ártalmas egy kamasz szervezetnek a fogamzásgátló.


Elmesélhetném neked, hogy az én szervezetemet mennyire tönkretette a fogamzásgátló tabletta, pedig én 18 éves korom után kezdtem szedni, de pár év szedés elég volt, hogy az egész hormonháztartásom becsődöljön tőle!

Utána 13 évig küzdöttünk a férjemmel, hogy egyáltalán születhessenek gyerekeink. :[


Igen, az nagyon dicséretes, hogy gondolsz a fogamzásgátlásra, nem akarsz teherbe esni ilyen fiatalon, de akkor lennél a legokosabb, ha még nem szexelnél, hiszen még gyerek vagy!!!


Nem csak azzal teheted tönkre az életed, ha 15 évesen gyereket szülsz, hanem azzal is, ha kamaszkorban szedsz hormon tartalmú fogamzásgátlókat, amivel úgy tönkreteszed a szervezeted, hogy később emiatt nem lesz majd gyereked!


A lányom 19 éves, szerencsére ő még most sem fiúzik.

2009. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

16 éves lánynak: a mellnövekedés amúgy sem érdekelne, 95/D-s cicim van...


Akkor azt hiszem, elmegyek jövőhéten íratni...

2009. aug. 8. 13:15
 9/20 anonim ***** válasza:
45%

13:01 majd én tudom mien hatással volt rám az a gyógyszer amit én szedek.nem nö egyfolytában, nemtom ezt értetted e. csak nagyobb lett miota szedem. ezt meg had döntsem már én el h most mekkora is.

kérdezö: igen tudom milyen j az ojan, csak ezzel gyorsabb irni, és ha meg igyis megértetted akkor mind1, szerintem. ja és az ilyent is ien-nek irom söt amit csak lehet röviditek,és pl ő hejett ö t irok v ű hejett ü-t. ez köszönhetö az msn nek. ha figyelek jól irom, de na...

2009. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

13:17 vok: nekem meg fontos. sajna nem mindenkit áldottak meg nagy cickókkal...:S eddig alig volt 75b mostmár legalább teli van a cicifix. én örülök neki. és csak a véleményem irtam. akinek nem inge...

am sok sikert, nem lesz baj.

2009. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!