Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segitseg! Terherbe eshettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg! Terherbe eshettem?

Figyelt kérdés

szedek fogamzasgatlot, novynettet, de vasarnap elfelejtettem bevenni :/de az utan rendessen szedten tovabb a tablettat, aztan kedden voltam egyutt a baratommal, , baratnom azt tanacsolta h egy nap kettot biztossan ne vegyek be(hetfon mar mert vasarnap felejtettem el), o mar jobban jartas ilyen teren en meg csak most szedem 1 es fel honapja. tegnap pedig ereztem h faj a derekam, es kicsit olyan mintha meg akart volna jonni a menzeszem, olyan barnas volt, ma reggel is, de csak kicsit.

a kerdesem h ez a barnazas nyilvan attol van mert volt az a egy nap kihagyas,esetleg megfazas?? de ugye semmi olyan nincs a dologban h esetleg teherbe estem volna??

olyanok valaszat varom akik ertelmes valaszokat adnak, akik mar voltak hasonlo helyzetben. mert ketsegbe vagyok esve :S koszonom


2009. aug. 7. 06:43
 1/4 A kérdező kommentje:

jaj es meg annyi h miutan voltunk egyutt, aztan rokton mentem wc-re es kicsurgott a dolog, de meg igyis tiszta ideg vagyok :S kerdes h osszes ki-e csuroghatott vagy valami maradhtatott-e bennem??

bocsi ha a kerdes hulyeseg vagy valami de nekem vegem van :S:S:S

2009. aug. 7. 07:01
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Természetesen nem csurog ki az összes, csak a felesleg.

Viszont az esélyed a teherbeesésre olyan kicsi, hogy szinte elenyésző.

De ha nagyon aggódsz, és kedden voltatok együtt, ma még vetehsz be 72 órás tabit.

A tüneteid biztosan nem a terhesség miatt voltak, hisz az csak jó 2-4 héttel utána jelentkezik, szerintem sokak nevében mondom, hogy sajnos.


Úgyhogy nyugalom, ha idegeskedsz, tutira késni fog.

2009. aug. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként olvasd el máskor a betegtájékoztatót, ott irják, hogy ha egyet elfelejtesz, akkor minél elöbb pótold - magyarül vedd be az elmaradtat és a sorom következöt meg a rendes idöben - egy nap kettöt. Én inkább ezt tartanám irányadónak, mint a barátnöt - ha terhes leszel, nem neki kell a gyereket felnevelni...
2009. aug. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Novynette filmtabletta hatása csökkenhet:

- ha több mint 12 órával később vette be a szokásosnál;

- 12 óránál hosszabban fennálló, hányással, hasmenéssel járó rosszullét esetén;

- bizonyos, egyidejűleg használt más gyógyszerek esetén.

Ha a tabletta bevétele nem történik meg a szokott időben, úgy azt 12 órán belül pótolja. A következő tablettát vegye be a szokott időben. 12 órán túl a készítmény hatása csökkenhet, ezért az elfelejtett tablettát minél hamarabb, a következőt pedig a szokott időben vegye be, és egyéb, kiegészítő fogamzásgátló módszert alkalmazzon a következő 7 napban.

Ha gyomorrontása van (hányással, hasmenéssel járó rosszullét), a Novynette filmtabletta felszívódása nem tökéletes. Ha a rosszullét 12 órán belül elmúlik, vegyen be egy másik tablettát egy másik csomagból, majd folytassa a tabletta szedését az eredeti csomagból a szokott módon. Ha a rosszullét tovább tart mint 12 óra, akkor folytassa a tabletta szedését, de 7 napig más fogamzásgátló módszert is alkalmazzon.


Legközelebb a betegtájékoztatóra hallgass, ne a barátnődre. Mindig pótolni kell a kimaradt tablettát.

2009. aug. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!