Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vérzés már a tablettás napokon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérzés már a tablettás napokon?

Figyelt kérdés
Természetesen el fogok menni dokihoz, csak elöljáróban érdeklődnék, hogy mással volt-e már hasonló... Még van 2 szem a levélből, és már 3 napja barnázgatok. Emiatt annyira nem aggódtam, egyszer volt már ilyen, akkor a doki azt mondta, nem kell aggódni, előfordulhat, egyelőre nem kell gyógyszerváltás.. Most viszont már nem csak barnázás van, ez kőkeményen piros, és a hasam is görcsöl, mint mikor tényleg megjön. Mi történhetett? Nem hagytam ki egy szemet sem, most a szervezet mitől érezheti úgy, hogy nem kapta meg a hormonadagot? 3 hétig nem lesz itt a saját dokim, elmehetek ezzel egy másikhoz, vagy ugyanazt fogja mondani, hogy semmi gond? Szerintetek?
2012. okt. 13. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
ha azt mondta a doki h nem baj, akkor nem baj.. ne az itteni "szakértőktől" várj véleményt. természetesen érdeklődni lehet, csak ne ez legyen a mérvadó. ha nemrég kezdted el szedni, akkor az lehet a gond, h még szokik hozzá a szervezeted..
2012. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A múltkori esetnél csak simán barnázás volt, és nem is nagy mennyiségben... Most viszont rendes vérzés és elég jelentős mennyiségben... A szervezetem már tuti hozzászokott, lassan egy éve szedem.
2012. okt. 13. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor viszont gond lehet.. menj el minél előbb dokihoz!!
2012. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
velem is előfordult már, hogy a két mensi között valamiért mégis piros lett a cerka. sose mentem vele dokihoz. elmúlt magától. és nem is minden hónapban fordul elő. csak évente 1-2 szer.
2014. jan. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!