Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert kell minden fogamzasgatl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell minden fogamzasgatlo tablettas kerdeshes beirni, hogy ugysem ved 100%-osan?

Figyelt kérdés

A gumis kerdesekhez miert nem irjatok?

Miert kell beparaztatni a noket?

Szinte tonkreteszitek a szexualis eletuket, mert keptelenek elengedni magukat a terhesseg miatt! Velem is ez volt, illetve 2 baratnommel, akik olvassak ezt az oldalt!


Azota szerencsere mar tudom, hogyha nincs hasmenes, hanyas, egyeb gyogyszerek, akkor 100%, mert nem csak ugy hat, hogy a peteerest gatolja...


Szoval, miert kell ezt csinalni? Belegondoltok ti a kovetkezmenyekbe???


2012. ápr. 15. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert sok a retardált :/ Ezek zöme még nőt se látott...
2012. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
en a tablettakat utalom es azt hogy szegeny nok ezt kell szedjek. na de en tantrikus szeretkezest, es olykor megszakitast alkalmazok es ugy tudom kevesen vannak ezzel a modszerrel.
2012. ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jo koszi masodik, de nem ez volt a kerdes. Nekem semmi bajom a tablettaval, nalam mellekhatasai sincsenek.


Csak nagyon elegem van abbol, hogy mindenkinek odairjak, hogy ugysem ved 100%-osan...

2012. ápr. 15. 10:04
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Semmi sem véd 100%, csak az, ha az ember nem szeretkezik. Az óvszer is csak 98%, tabi valamivel kevesebb, pesszárium is elég hatásos és a hüvelygyűrű is. Viszont, a pharmatex-félék, megszakítás, hőmérőzés és társaik csak azoknak való, akiknél nem gond, ha becsúszik a gyerek.


Jó magam tablettát szedek és megbízom benne, nem agyalok azon 2-3%-nyi esélyen, ha baj van arra is van vészforgató könyv. Nem kell erre rástesszelni.

2012. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De nyilván azért szedek tablettát, hogy ne legyek terhes. Én nem aszerint élek, hogy biztos nem én leszek az a 2%, hanem hogy én is lehetek az a 2%.


17 évesen meg abortusz.. f@sza lenne, főleg, hogy felelősségteljesen védekezek is.

2012. ápr. 15. 11:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem értem ez miért probléma. Néha én is oda szoktam írni, hogy semmi sem 100%-os.

Ezzel tisztában kell lennie egy nőnek, hogy ha nemi életet él.


És ha egyszer nem 100%-os, akkor minek kellene azt hazudni, hogy az? Azért, hogy ha vki véletlen mégis beleesik abba a fél %-ba, akkor véletlen se vegye időbe észre a terhességét, mert úgy van vele, hogy "úgy sem lehetek terhes"?


Vagy azét, hogy a férfiak azt higgyék, hogy ha a nő tabit szed, és mégis teherbe esik, akkor vagy megcsalta őket a nő, vagy direkt csinálta?


Nem tudom mi a f.szra jó, ha hazudozunk vmiről.

2012. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nyilván mindenki tisztában van vele, hogy nem 100%-os! De miért kell ezt ennyire hangoztatni?

Több csajjal is msn-ezgetek erről az oldalról, és nekik már lassan 0 a szexuális életük, mert félnek...


Tényleg nem értem, miért kell ennyire beparáztatni.

2012. ápr. 15. 11:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez nem beparáztatás, ezek tények. Ezen tények tudatában szexel mindenki, aki felelősséggel csinálja. Én megbízom a tablettában, de tisztában vagyok a veszélyeivel, viszont nem azon agyalok, hogy áhh még így is lehetek terhes. Véd és kész. Sajnos vannak olyan pechesek, akik gumi/ tabi mellett lesznek terhesek, de ennyi erőből ne menj ki az utcára, mert bármikor elüthetnek, ne ülj autóba, mert bármikor beléd jöhet egy állat.

Aki erre ráparázik az valamilyen szinten meg is érdemli.

2012. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Most bocs, de ha vki annyitól olyan szinten beparázik, hogy "semmi sem 100%-os" az ne is szexeljen, mert éretlen hozzá.

Azért kell elmondani, hogy tisztában legyen vele. Azért, hogy ha véletlen késik a vérzése, akkor ne a homokba dugja a fejét, hogy ő bizony biztos nem terhes, mert szedi a tabit, hanem csináljon egy tesztet.

Meg azért, hogy ha még is teherbe esik, akkor a pasija ne vádolja meg azt a szerencsétlent, hogy biztos félrek.rt vagy direkt átbaszta.


Képzeld el, láttam már olyan nőt, aki azért szült gyereket, mert nem hitte el hogy terhes lehet. Spirált használt, ami köztudottan biztonságos.

Neki mégis besikerült mellette a gyerek, és eszébe sem jutott, hogy terhes, egészen addig, míg el nem folyt a magzatvize!

Lehet hüledezni, ez a sztori igaz, mert a két szememmel láttam.


Ha vki nem képes felfogni a szex súlyát és következményeit, akkor ne szexeljen. Ennyi.

2012. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nincsenek sokan tisztában azzal, hogy nem száz százalékos, olyat is láttam, aki meg akarta magyarázni, hogy a magasabb Pearl index nagyobb biztonságot jelent. Ezek után az ember nem mondhatja el ezt elégszer...


(Pl. az sem igaz, amit te mondtál a második bekezdésben.)


Mellesleg mind az óvszer, mind a tabletta legnagyobb ellensége a hibás felhasználás. Ha mindenki rendre betartja a használati utasításokat, akkor a tabletta nagyobb védelmet nyújt a nem kívánt terhesség ellen, mint a gumi.

2012. ápr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!