Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vége a tablettás fogamzásgátlá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége a tablettás fogamzásgátlásnak?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy elvileg van már oylan fogamzásgátlás amit, egy hónapba csak egyszer kell használni és az véd egész hónapba...nem írták le pontosan, csak annyit írtak h "kérdezze meg nőgyógyászától"...
2009. febr. 12. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hüvelygyűrű...Menstruáció első napján felhelyezed... és kibocsátja az adott időpontban a hormont és odalent felszívja...de állítólag könnyebb vele a elkapni a hüvelygombát de, hát kitudja.... :D
2009. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez a hüvelygyűrű. Nekem egyik rokonom próbálta ezt, de nem tetszett neki, azt mondta, zavarta szex közben és nehéz volt neki felhelyezni, mert mindig kipattant a kezéből :) Meg hogy ki is eshet akár...

A másik a fogamzásgátló injekció, amit 3 havonta kell beadatni.

Megjegyzem a fogamzásgátló szedése ugyanúgy hajlamosít a hüvelygombára.

2009. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érdekel egyik sem én maradok a tablettánál!
2009. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a hüvelygyűrű. Én ezt használom. Felhelyezni szerintem könnyű, nekem azzal van bajom, ha ki kell szedni. Én soha nem érzem szex közben, a párom sem. Nekem bevált.
2009. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia!ez a hüvelygyűrű és akinek beválik elég jó...nekem eltűnt tőle a libidóm és az 5 nap helyett 15 napig véreztem....kényelmes volt szex közben,mert nem éreztem sem én,sem a partnerem..felhelyezni és levenni is könnyü,mert ugyanolyan mintha egy tampon beszakad és úgy kell kivenned,szóval semmi extra.Aki tud valami nem,vagy legalábbis olyan kis hormontartalmú fogamzásgátlót,mint a hüvelygyűrű,az írjon nekem prívát mailt...Köszentyűű
2009. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!