Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátnőmmel áttértünk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmmel áttértünk a tablettás módszerre, attól ugye még nem élvezhetek bele?

Figyelt kérdés
Ezt valahogy furcsállom, ha a barátnőm tablettát szed akkor beleélvezhetek e vagy nem? Hány százalék esély van hogy terhes lesz ha szedi a tabit? Ja és mennyi idő után biztonságos?
2010. júl. 27. 21:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2 hét után már teljesen biztonságos és egyáltalán nem lehet terhes, akárhogy csináljátok.
2010. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%

De igen, mert azért fogamzásgátló. Elvileg az óvszerrel azonos % arányt mutat.

Viszont sok mellékhatása is van amit észre is fogtok venni!


A hatás elvileg az első tabletta után kezdődik, de én várnék vele először az biztos.

2010. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%

hát mi ugy csináltuk párommal hogy mikor elkeztem szedni akkor vártunk 2hetet mig hat a gyógyszer.és utána

de ne csináld tul sűrűn mert nem véd 100%-ig

2010. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb tabletta ha rendesen szedi az elsö honap után véd!

De rajta van a papirján h mikortol és az orvos is biztos elmondta.

Igy nyugodtan beleélvezhetsz, mivel elvileg nincs peteérése, tehát nem lehet terhes.

2010. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

a növérem fogamzásgátló mellet eset teherbe

elég ennyi?

2010. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Énis ettől félek, hogy mindenki aztmondja hogy nem olyan 100%-os! Szóval akkor inkább lehet a guminál kéne maradni mert attól 99.9% hogy nem esik teherbe, ez meg nem biztos...
2010. júl. 27. 21:45
 7/19 anonim ***** válasza:
A gumi kevésbé véd, mint a tabletta.
2010. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdés író: 24 éves lány vagyok. 10 éve szedem a fogamzásgátlót. Ezalatt az idő alatt több partnerem is volt és MIND, MINDEN EGYES ALKALOMMAL BELÉM ÉLVEZETT... és tátátááááááááám még sosem estem teherbe. Gyógyszer mellett különben akkor lehet teherbe esni, ha: antibiotikum kúrán van, hányós hasmenéses betegség, vagy elfelejti bevenni 1-2 nap. Az előbb leirtak idején gumi is kell. ENNYI.. ja és sosem volt semmi mellékhatásom!
2010. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mondj egy okot rá, mert én a gumit mint mechanikai védelem(vagy mijen?) az bese engedi a himivarsejteket, mig a tabiknál beleélvezel, és kitudja mennyire hatásos nem?
2010. júl. 27. 21:55
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

Ne szedj tabit..

Miért?

Mert nem vagy elég tájékozott..Hány éves vagy most őszintén?

A gumi 93-96%-ot véd,míg a tabi a pearl index szerint 99 körül..

A 99 szinte 100%,és az az 1%is kb van,ha nem szedi rendesen..Kihagy 1-2 napot stb..

De persze véletlen előfordulhat,de nem kell félni,nyugodtan élvezz bele:)


1% hibalehetőség(tabi)

vagy

4-8% gumi


nos?

2010. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!