Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után lehet biztonsá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lehet biztonságosan élni nemi életet?

Figyelt kérdés

Menstruációm első napján bevettem az első fogamzásgátló tablettám. ( Mirabelle )

Mennyi idő múlva lehet probléma nélkül lefeküdnöm a párommal?


2012. okt. 8. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
1 levél beszedése után,de van benne tájékoztató,el kellene olvasni.
2012. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

5 nap én úgy emlékszem

ha a menstr. első napján be lett véve.


de rajta van a tájékoztatón, olvasd el.

2012. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A menopauza után
2012. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A tájékoztatót már legalább 4 elolvastam, és nem írja.

Valószínűleg nem írtam volna ki a kérdést, ha benne volna a leírásban..

2012. okt. 8. 20:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Mirabelle?? Ez vagy szilva,vagy parfüm,de nem fogamzásgátló.
2012. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, félregépeltem. Mirabella*
2012. okt. 8. 20:53
 7/10 anonim ***** válasza:

annyit találtam róla, ha csak a 2. v.3. napon kezded, akkor 7 napig kiegészítő védekezés kell

szóval mivel az első nap kezdted, így amit a dokik mondtak nekem, az 5 nap volt. mint a legtöbb fog.gátlónál

2012. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát,mivel szombaton vettem be az első szemet, a menstruációm első napján, akkor a most hétvégén már nyugodtan szerelmeskedhetünk a párommal aggodalom nélkül úgy,hogy belém is élvezhet?
2012. okt. 8. 22:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Szövegértés 1 - Menj a Helyedre!!!!


Az első csomag Mirabella bevont tabletta

Ha a megelőző hónapban nem szedett hormonális fogamzásgátlót:

A menstruációs ciklus (vagyis a havivérzés) első napján kezdje el a Mirabella bevont tabletta szedését. A csomagoláson a hét aktuális napjának nevével megjelölt tablettát vegye be (ha például pénteken jelentkezett a havivérzés, akkor a "Péntek" feliratút válassza). Ezt követően a hét napjainak sorrendjében haladva szedje a Mirabella bevont tablettát. A ciklus 2-5. napján is elkezdheti a gyógyszer szedését, ebben az esetben azonban (az első csomag esetében) 7 napon keresztül kiegészítő (mechanikus) fogamzásgátló módszereket is alkalmaznia kell.


[link]


Ajánlom figyelmedbe az utolsó sorokat.

Amúgy szerintem várjatok legalább két hetet az a biztos mert ebben mindenkinek más a véleménye.


23N

2012. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szövegértés 1 :)


A tájékoztatón:

" A ciklus 2-5. napján is elkezdheti a gyógyszer szedését, ebben az esetben azonban (az első csomag esetében) 7 napon keresztül kiegészítő (mechanikus) fogamzásgátló módszereket is alkalmaznia kell. "


A kérdésben:

"Menstruációm első napján bevettem az első fogamzásgátló tablettám."


tehát nem kell 7 napig sem kiegészítő védekezés.

2012. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!