Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz után mikor lehet...

Abortusz után mikor lehet biztonságosan szexuális életet élni?

Figyelt kérdés
2007. júl. 24. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Én úgy tudom erre az orvos megmondja a választ már a hazabocsájtásnál!!Azt hallottam ez 6 hét!
2007. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Amikor férjhez mentél és benőtt a fejed lágya, hogy a picibabát nem elvetetni kell, hanem felnevelni.
2007. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Vannak olyan helyzetek, amikor a nő kénytelen azt a megoldást választani, hogy nem szüli meg a gyermekét, ezért nem szabad igazságtalanul vádolni senkit, és nem szabad gyilkosként elkönyvelni. Az abortuszon átesett nőknek sem könnyű, ez egy hatalmas lelki és fizikai válság. Nekem nem volt abortuszom, ám egyértelmű, ha mondjuk a baba vagy az én életemet veszélyeztetné a terhesség, mit tennék: ugyanazt, mint a kérdező.

A kérdésre válaszolva: úgy gondolom, hogy ilyen esetben is a 6 hét a mérvadó a teljes gyógyulásig, de ezt az orvosod biztosan szívesen megmondja neked, csak kérdezned kell. Remélem, mihamarabb túl leszel ezen a nehéz időszakon, szorítok neked!

2007. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a sok "észosztogatót"! Bármikor kerülhetsz bármilyen helyzetbe, úgyhogy ne írkálj feleslegesen! Nem a kötöszködésre kíváncsi! Amúgy nekem is volt egy hete művi abortuszom! Én is úgy tudom hogy 6 hét az ideális! vagyis 4-5, de addigra elvileg meg kell jöjjön újra a menzid és mire az elmúlik utána javasolt egy kontroll a nőgyógyásznál (ha nincs a kórházba időpontod) és ő majd megmondja hogy minden rendben van e és hogy mikor lehet!
2009. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

23:23-nak!!!!!!!


Előbb gondolkodjál és utána magyarázzál, mert nem tudpd, h. neked mit dob az élet.Vannak olyan helyzetek, amikor sajnos nem lehet vállalni ababát és nincsen jogod bárki felett is pálcát törni, lehet te leszel a következő!!!!

Nem tudod hogy ezek a nők min mennek ilyenkor keresztül, még ha ennyire tapintatlan is vagy ezt tiszteletben kellene tartani. Nem tudhatod sosem, h. mi van a háttérben.

Lhet lepontozni most a f@szb@!! Állok elébe!!

2009. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!