Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol tartanátok az óvszert ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tartanátok az óvszert ha nem akarnátok, hogy a szüleitek megtalálja?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Sulistaska(gondolom meg tanulsz:P)

Fiok legalja, agyalatt, matrac alatt teli kabat zsebeben :D csak van egy kis fantaziad:D

2009. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
92%
alsógatya, oda csak nem néz be :)
2009. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
4%
előző vagyok, vagy a telefonod aksija mellett, csak akkor látják, ha leszedik a hátlapot
2009. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
az utolsót nem tenném, mert nagy a sérülésveszély! bár én lány vagyok de én mindig a zoknimban a szekrényem mélyén tartottam :D sose buktam le :D
2009. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Én a szobámban tartanám valami nem túl feltünő helyen, tehát nem az íróasztalom közepén, de különösebben nem rejtegetném. A szüleim csak akkor jönnek be a szobámba, ha otthon vagyok, és bent vagyok, és szeretnének beszélni velem, de akkor is kopognak előtte. Így nem kell különösebben rejtegetnem. Akkor ne szúrjon nekik szemet, de ennyi.
2009. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Engem meg sosem érdekelt ki találj meg.

Szeirntem te se foglalkozz vele.

Ha iyelnért "lebasznak" (mert felelőségteljese védekezésre is gondolsz...)akkor még nekik nem nőtt be a fejük légya.

2009. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, a kopogás nálam ki van zárva mert 8 éve nem zárhatom be az ajtómat, de azért neked is kösz
2009. aug. 4. 18:50
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Én az íróasztalom fiókjában tartom. Érzésem szerint anyukám már rátalált, de semmit sem szólt. Egyébként nem is nagyon érdekel, valószínű, hogy ő is (így a Te szüleid is) tisztában vannak egy- két dologgal... szóval felesleges titkolózni előttük.

18/L

2009. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Lehet, hogy így első olvasásra őrültségnek hangzik(szerintem is az:PXD ), de én a helyedben lecsavaroznám a sz.gép oldalát, és legalulra betenném, aztán vissza az oldalát, és kész.A kutya se fogja észrevenni, főleg nem a szüleid:D(hacsak nem babrálnak a gép belsejében:D Nekem beválltXD:D és nem is lesz semmi baja az óvszernek sem, és a gépnek sem.


17/F

Menyus

2009. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt mondják, amit el akarsz tüntetni, tedd jól látható helyre. Ez nem azt jelenti, hogy tedd ki a polcra, de gondolom, érted miről van szó.

Szekrényben ruhád zsebébe tökéletes. Vagy ha annyira el akarod rejteni, pl. tedd bele a cd-lejátszóba, magnóba, amid van.Vagy akár könyvek mögé,szekrény tetejére és eléteszel valamit. Ágy mögé a földre.. legyen fantáziád :)

2009. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!