Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátlót szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlót szeretnék felíratni, előtte megvizsgál az orvos? Nem szedtem még sosem, most kezdeném.

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, előtte el kell menni nőgyógyászhoz.
2012. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nőgyógyászati vizsgálat és vérvétel
2012. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mit vizsgál ilyenkor rajtam? Az a gond, hogy most megvan és így nem tud odalent nézelődni, de voltam nála kb egy hónapja vizsgálaton.
2012. szept. 27. 12:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Vérvétel? Blaaah félek a tűtől. :D
2012. szept. 27. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:
HA meg van akkor is meg vizsgál de elviekbe akkor ott nem vizsgál egy halom kérdés és vérvétel a jó doki ezt teszi fel és úgy válasza ki a megfelelő gyógyszert. Vagy nem ír fel semmit mert ne talán tán te nem szedhetsz valami más betegség véget fogamzás gátlót. De ha csak gyógyszert ír fel nem vizsgál meg kérdez semmit akkor keres másik dokit mert ezek a gyógyszerek nem játékok.
2012. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha voltál 1 hónapja vizsgálaton, akkor ott lent most valszeg nem fog vizsgálódni. Ilyenkor a jobb orvosok elküldik a pácienst vérvételre, mert pl. májfunkciót néznek. (a fogamzásgátló a májban bomlik) Illetve szoktak szűrni Leiden mutációra (nem tudom, hogy ez ingyenes-e), de nem árt megcsináltatni. Ez a trombózis hajlam megállapításához kell. Ha valakinek van ilyen mutációja, az nem szedhet fogamzásgátlót. Amúgy az is lehet, hogy semmit nem fog vizsgálni, csak felírja. Pl. engem nem vizsgáltak ki, pedig már 2 külön orvosnál is jártam és mindkettő szó nélkül felírta a gyógyszert, még vérvételen sem voltam...
2012. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nem küldött el vérvételre, pedig még direkt kértem is. De nem baj, elmentem a háziorvosomhoz, ő meg szó nélkül adott papírt. Hozzá is mentem vissza, hogy értékelje ki, és minden oké volt.
2012. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sőt érdemes hormonális vizsgálatot is kérni!!!
2012. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Menses alatt nem megyünk nőgyógyászhoz!

A vérzészavar az egyedüli kivétel.

2012. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!