Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van okom aggódni? (többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lehet kicsit hülye kérdéssel fordulok hozzátok, de az Anyukám a frászt hozta rám és nagyon kétségbe vagyok esve. A barátommal féléve élünk nemi életet. Én gyógyszert szedek, de mellette mindig használunk óvszert is.3 hete a 7 napos tabi szünetben az 5. napon voltunk együtt, amikor szintén használtunk óvszert, de a gumi kiszakadt. Nem lehetett olyan sokáig bennem, és nem ment el. Utána való nap megjött a menstruációm. Kb 1 hete elkaptam valamilyen bakteriális fertőzést, ami hányással is járt néha. Tegnap azonban már kimenőben voltam a betegségből, mégis hirtelen lett hányingerem és úgy hánytam. Meg se fordult volna a fejemben ilyesmi, amíg Anyukám nem mondta, h menjünk el vérvételre és vizelet mintára, mert ő már csak arra tud gondolni, h terhes vagyok. Tudom, h nem kéne aggódnom, mert nagyon odafigyelünk a védekezésre és, ha nem hozza ezt fel nekem Anya, akkor biztos, h eszembe se jut, de azóta "ott a bogár a fejemben" és már aludni nem bírok olyan ideges vagyok! Menjek el mégis vérvételre, meg csináltassak tesztet, vagy felesleges lenne, mert úgyse lehetek terhes?

2012. szept. 27. 09:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak tudnám minek szexszeltek, ha itt paráztok utána ezt nagyon bírom....
2012. szept. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Golan Trevize ***** válasza:
2012. szept. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kár aggódni. Elég kevés az esély. A hányás pedig elé sokmindentől lehet. Amikor babát szerettem volna (és nem védekeztünk) minden hónapban hányingerem volt, késett a mensim pedig azelőtt óra-pontosságú volt és minden tünet ellenére csak a 3. hónapban jött össze. Szerintem meg kellene várnod a következő mensid időpontját és, ha akkor nem jön meg ráérsz aggódni.. persze, ha anyukád mást akar.. bajod nem lesz belőle egy általános vérkép pedig sohasem árt, ikább az, mint a teszt nekem 2 negatívos teszt után született fiam :D .
2012. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerinted miért szeded a fogamzásgátló tablettát?


A betegtájékoztatóban benne van általában: "Ha követi az előírásokat, a tabletta már bevételének első napjától kezdve védelmet nyújt a nem kívánt terhesség ellen."


A betegtájékoztatóban álltalában ez is benne van:

"Mi a teendő hányás vagy súlyos hasmenés esetén?

A tabletta bevétele után 3-4 órán belül hány, vagy ha súlyos hasmenése van, fennáll a kockázata annak, hogy a készítmény hatóanyagai nem szívódnak fel teljes mértékben. Amennyiben a tabletta bevételét követő 3-4 órában hány, ez olyan, mintha elfelejtett volna bevenni egy tablettát. Így ebben az esetben kövese az elfelejtett tabletta bevételre vonatkozó útmutatást. Ha súlyos hasmenése van, keresse fel orvosát."


Szexelni már elég idős vagy de gondolkozni nem???

BUTA BUTA BUTA


Anyukád is olvassa már el azt a kibebafott kujva betegtájékoztatót!!!

2012. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!