Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van okom aggódni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
a barátommal 5 hónapja rendszeresen szeretkeztünk, ezzel nem is volt baj, megjött mindig... de most már egy hete késik mindig védekezünk (!), és most még csak ilyen sárgás váladékom van, és a melleim kegyetlenül fájnak... szerintetek lehet vmi baj? az anyjának volt olyan h kettő is kimaradt, nekem még sosem maradt ki, anyukámnak is maradt már ilyenkor, én nem aggódóm mert nem történt semmi baj, mindig megnézte nem szakadt ki... de szerintetek vegyek tesztet vagy valmi? SOS!
2012. ápr. 7. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt mi honnan tudjuk? ha védekeztetek, akkor nem lesz gond.. de a sárgás váladék lehet peteérés jele is, nem gondolod? :)
2012. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak parázok mert egy hete késik és mindig csak 1-2 napot szokott... :SS
2012. ápr. 7. 12:19
 3/11 anonim ***** válasza:
h védekeztetek?
2012. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
gumival...
2012. ápr. 7. 12:21
 5/11 anonim ***** válasza:
akkor no para :D ha idegeskedsz, még fog késni.. sztem vmi fertőzés lehet a gond, menj orvoshoz!!!!
2012. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
MENJ EL ORVOSHOZ!!!!!!!!
2012. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha elmész orvoshoz, rögtön kiderül, hogy mi a baj. Ne idegeskedj, valószínűbb, hogy attól nem jött még meg, mert nagyon rástresszeltél. Mindenesetre, minél előbb deríted ki, annál hamarabb megnyugodhatsz! :)
2012. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz én is azt mondom...Mert nem értek a női bajokhoz :D Nyugi nem lesz semmi gond :)

De azért elmesélem ,hogy én régen annyira pszichoszomatikus elmebeteg voltam vagyis inkább hippohonder ,ami odáig fajult (egy fóbia miatt :D) ,hogy ha közösségbe mentem akkor bármikor bármit elő tudtam hozni magamból tehát ha eszembe jut hogy ma front van leeshet az arra érzékenyek vérnyomása akkor tuti hogy abban a másodpercben elkezdtem szédülni mint az atom elsápadni vagy épp megittam egy energiaitalt és valaki mondta hogy káros akkor biztos voltam benne hogy szívinfarktust fogok kapni és vert a szívem meg fájt a mellkasom és már a halálra készültem :D Meg ha meghallottam azt a szót hogy HERERÁK akkor tuti ,hogy bemeséltem magamnak hogy a bal herém megdagadt és le kell vágni :D

Hát érdekes gyerek voltam :D Szóval szerintem ha a helyedbe lennék nekem már a tejképződés is megindult volna :,DDDD

2012. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaj utolsó, én is ilyen vagyok! :DD

Egyszer nekem is késett vagy egy hetet és már rendesen jöttek a reggeli rosszullétek, meg fájt a mellem, dagadt a bokám, meg minden terhességi tünetem volt! Utána meg kisült, hogy csak késett... :D

2012. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
okééé, megjött de mostanában 2 napja hányingerem szinte mindig, a legtöbször látott kérdés: lehetek terhes? O.o
2012. ápr. 13. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!