Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esélye a terhességnek? És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye a terhességnek? És ha igen mekkora? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Tegnap szeretkeztünk a párommal. A menstruációm utáni harmadik napon, végig védekeztünk... Aztán szex után kiakartam elégíteni orálisan... Bele is kezdtem de ő nem hagyta... Lefektetett az ágyra és egyszer belém dugta a hím tagját,majd rögtön ki is vette... Ennyi az aggodalmam oka... Normális válaszokat kérek... 18 vagyok ... Köszönöm!
2011. máj. 17. 08:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
(Akkor óvszer nélkül dugta be!)
2011. máj. 17. 08:47
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ennyitől terhes lennél! Nyugodj meg!
2011. máj. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van esélye, de nem sok, ha előtte nem élvezett el, akkor szinte semmi. Ha igen, akkor nagyon ajánlott tablettát bevenni.
2011. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nagyon pici esélye lehet a teherbe esésnek, de ez kb pár százalék. Biztosat csak egy hónap múlva lehet mondani.

Viszont nem ártana egy kicsit áttanulmányoznod a menstruációs ciklusról szóló dolgokat (sem), ha már szexuális életet élsz. A ciklus nem a mensi után kezdődik, hanem azon a napon mikor megjött. Az tök lényegtelen, h a mensi után 3. napon voltatok együtt. Mert ha a vérzés 3 napos volt, akkor a 6. napon voltatok együtt, amikor még nem kell annyira félni. Viszont, ha a vérzés 7 napos volt, akkor a 10. napon voltatok együtt, ami már vészesen közel van a peteéréshez.

2011. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Esély mindig van.

Ha biztosra szeretnél menni, akkor menj el nőgyógyászhoz sürgősen és kérj esemény utáni tablettát, ha jól tudom, 72 órán belül kell az elsőt bevenni.

Hosszú távon gondolkodj el két dolgon: az óvszer csak akkor ad védelmet, ha nélküle nem kerültök intim kapcsolatba (gondolom érted, hogy gondolom). A párod ezt nem tudja vagy nem akarja betartani, érdemes megkérdezni tőle, miért tette ezt. Lehet, hogy nem bírt magával egyszerűen.

A másik, amin el kellene gondolkozni, az a gyógyszer szedése. Az a betegségektől nem véd meg, de ha egy partnered van csak, ez nem okoz gondot (csak ha a másik félrelép).

2011. máj. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért csinálta mert nem bírt magával, később már ő is bánta... Nem élvezett el előtte. A többit átgondolom. És tanulmányoztam a menstruációs ciklust...
2011. máj. 17. 09:11
 7/13 A kérdező kommentje:
esetleg ha valaki tudna mondani még valami okosat, annak örülnék... :S
2011. máj. 17. 09:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Vegyél be esemény utánit, ha baj van akkor jól jön, ha nincs baj akkor nem vesztettél vele sokat
2011. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
és a tablettát megvehetem recept nélkül a gyógyszertárban,vagy orvosnál kell felíratni?
2011. máj. 17. 09:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Fel kell iratni, de szerintem nem lenne rá szükség, bár tény, hogy inkább több, mint kevesebb védekezés kell. Ha az én barátom lenne, alaposan elbeszélgetnék vele, mert olyan nincs, hogy "nem bír magával", ha nem akar gyereket, akkor gondolkodni kell. Van párom, nagy a szenvedély, de ésszel kell élni, tudatosítsd ezt benne. Nem lesz szerintem semmi baj ebből most!
2011. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!