Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jártatok így? Most akkor mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok így? Most akkor mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Úgy jártam,hogy baromi kómás álmos voltam amikor vettem be a fogamzásgátlót,és egyszerűen nem emlékszem h lenyeltem e,avagy elejtettem,de ez is csak ma kezdett el motoszkálni az agyamban.A fürdőt átnéztem,a padlót meg mindent,ott nem volt,csapba esett volna(amin vagy egy ilyen kis rács,mint pl amit mosogatóba is raknak h ne menjen le minden szir sz*r a lefolyóba),tehát ha oda esett volna,valaki biztos h kiszúrja.

Máskor is volt ilyen,nem lettem azóta se terhes,gondoltam megnyugszom.....DE! Ha esetleg megnyugvás végett pótolni szeretnék,már késő? A "nemtudom,hogy bevettem e tabi" vasárnapi,második heti.Ilyenkor már úgy is felesleges lenne pótolni ha akarnék?

Köszi a válaszokat!


2012. szept. 19. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked nem ilyen napos jelzésű a gyógyszer fóliája? Én volt, hogy amiatt vettem észre, hogy elfelejtettem bevenni (akkor amikor a másnapit kellett volna bevennem), hogy egy nappal több van a csomagolásban, mint kéne lennie. A gyógyszer papírja szerint jártam el, kihagyott szem esetén, nem lettem terhes.

Én mondjuk vettem 2 tesztet 2 héttel a kihagyott szemek után, biztos ami biztos, de negatív volt.

2012. szept. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én kivenni kivettem a csomagolásból,de tényleg annyira kómás voltam,hogy nem tudom h tényleg lenyeltem e.

Erre az esetre az enyém azt írja,h amint eszembe jut,pótoljam,na de most nem tudom h így pár nap múlva is pótolhatom e még,és akkor max egy nappal előbb hagynám abba a szedését,akkor meg tolódna az egész 7 napos szünet is

2012. szept. 20. 08:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként már csak 5 szem van,szóval nem tudom.....feleslegesen nem pótolnék
2012. szept. 20. 08:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hagynám a francba, beszedném a maradékot rendesen, aztán max csinálnék egy tesztet és ennyi. Szerintem bevetted, csak nem rémlik a mozdulat, ilyen nekem is volt, mégis beszedtem.
2012. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!