Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hányszor jártatok már pórul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor jártatok már pórul az óvszerrel? Milyen fajta volt?

Figyelt kérdés
Ja és azt is lécci h. kb. mennyi ideig használtatok gumit. mert azért nem mind1 h. 1 év alatt vagy 1 hónap alatt szakad ki 2-szer...
2009. nov. 17. 15:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
3 honapig hasznaltunk gumit, akkor egyszer szakadt el. aztan tabit szedtem, aztan meg amikor abbahagytam, kb. 1-2 honapra, akkor meg 2 szer. de nem voltak vmi márkásak, sportex, meg egy az ujsagbol.
2009. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Ja értem...akkor biztos azért...

Akkor gondolom mind3-szor esemény utáni...és ezzel volt gond? teherbe estél vele?

2009. nov. 17. 15:16
 3/31 anonim ***** válasza:
egyszer se 2 év alatt
2009. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Szia! nekünk 2x kiszakadt a Masculan.
2009. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
nem, csak egyszer vettem be eseményutanit. mert az elsőnél nem voltam termékeny napjaimban, a masik meg a tabletta szünetében történt, és akkor nem volt gond, mert vettem még egy csomaggal, és azt még beszedtem. a harmadiknal kellett az eseményutani.
2009. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


És az eseményutánival volt gondod?

2009. nov. 17. 15:30
 7/31 anonim ***** válasza:
LifeStyles egyszer, de az nem az óvszer hibája volt, helytelenül lett felrakva, azért szakadt ki.
2009. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Hát ezeket látva kicsit megnyugodtam :)


És mit tegyünk h. tuti biztos jól legyen feltéve? Mert azt tudom hogy ki kell belőle szorítani a levegőt + nem szabad felsérteni. De ha ennyien vannak akik helytelenül teszik fel akkor annak mi az oka?

2009. nov. 17. 15:44
 9/31 anonim ***** válasza:
Talan probalj meg valami markasabbat venni, pl Durexet vagy Love+. Ezeket en mar 5 eve hasznalom rendszeresen es nem volt meg gond veluk (legalabbis nem vettem eszre :D ).
2009. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
2,5 év alatt egyszer sem. Eleinte Durex-et használtunk, de kb két éve már Lifestyles-t.
2009. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!