Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan működik az abortusz 18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik az abortusz 18 év alatt?

Figyelt kérdés
:(
2012. szept. 14. 15:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Először a szüleidnek szólj.

Biztos, hogy ab lesz belőle?

2012. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

tanultam belőle!:"(


még nemvagyok 3honapos...

2012. szept. 14. 16:02
 13/24 Golan Trevize ***** válasza:
23%
ha nem vagy még három hónaps sem, akkor az elég durva, hogy már terhes vagy
2012. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nogyogyaszhoz menj eloszor. O elmondja a tobbit.
2012. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy el kell menned 2x v 3x vmi elbeszélgetésre ilyen családsegítőhöz. Ők megpróbálnak lebeszélni róla, ha nem megy, akkor a kórházban megcsinálják. Kb 30 000 Ft. Ha nem vagy 18,akkor kell a szülői beleegyezés.
2012. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

értem:/

ezmost lehet hülyén fog hangzani ...de még kb 10 nap mulva kellene h megjöjjön..de valahogy érzem h bajvan:/soha nemfájt a hasam ennyivel előtte mielőtt megjön és a mellemse...

demost ne oltsatok le..soha nemvoltam még terhes nemtudom h miveljár..és mikor kezdödnek a tünetek..:|

2012. szept. 14. 16:26
 17/24 TOMAtm ***** válasza:

hallod ez nem jelenti h terhes vagy,ne parázz már be :) lehet h most erősebben fog megjönni és azért fáj.am meg úgy tudom h nem jár a terhesség semmiféle hasi fájdalommal a mellekről nem is beszélve.amit elmondasz az pont h a menstruáció előjele.

de ha biztosra akarsz menni vegyél egy 800Ftos tesztet a DMben.lepisiled reggel aztán tudod h mivan.ráérsz akkor izgulni miatta ha pozitív lesz.

2012. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Tesztet végeztél, vagy csak hülyíted a népet? Védekeztetek?
2012. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

vettem tesztet holnap reggel megcsinálom...

az a baj hogy nem védekeztünk:/de közelse járt ahoz h elmenjen..:/

2012. szept. 14. 16:33
 20/24 anonim ***** válasza:
54%

Mikor szexeltetek? Rendszeres-e a ciklusod? Hány napos?


Egyébként ha terhes vagy (ami még közel sem biztos), akkor:

1. nőgyógyász, aki megállapítja a terhességet és a terhesség korát

2. családvédelmi szolgálathoz elmész, ahol elbeszélgetnek veled és adnak 3 nap gondolkodási időt

3. 3 nap után visszamész, kapsz egy csekket 30 ezer forintról amit be kell fizetned, befizeted

4. a csekkel meg a családvédelmiből kapott papírokkal elmész a kórházba és bejelentkezel


Természetesen 18 éves kor alatt legalább az egyik gondviselő (szőlő) beleegyezése szükséges (írásos formában).

Nem tudom, hogy azt már a CSVSZ-nél kérik-e vagy csak a dokinál.


Elmeséljem a műtétet is?....


Legyen már eszed te lány! Ha már szexelsz, miért nem lehet normálisan védekezni?

Szerinted annyira jó dolog egy kaparás?

2012. szept. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!