Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell-e védekezni abortusz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell-e védekezni abortusz után 10nappal?

Figyelt kérdés
Eshetek-e újra teherbe? Mennyi idő után lehetséges a fogamzás?
2012. júl. 22. 07:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Édes jó istenem!Hát hány éves vagy? Nem volt elég az abortusz? Mi kell még, hogy megtanuld:védekezni MINDIG KELL,ha az ember nem szeretne gyereket! Mindig!Kivétel nélkül!

Az orvos nem mondta, hogy mennyi időt kell várni? Nekem spontán vetélés után az első mensiig nem szabadott.10 nap, az semmi. Tönkreteszed magadat egy pasi kedvéért.

2012. júl. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy abortusz utan sem vagy kepes felfogni, hogy MINDIGA vedekezni kell, akkor remelem fejbelonek. Isten orizzen, hogyszaporodjal.
2012. júl. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki abortusz után 10 nappal szexelni akar veled, azt hagyd ott! Talán a terhesség előtt is kellett volna védekezni. Biztos vagy benne, hogy nem vagy még 18 éves. Ne egy ilyen 'férfi' mellett keresd a boldogságot, szerintem a vesztedbe rohansz, kislány!
2012. júl. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
úr isten...
2012. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Abortusz után tiz nappal nem lehet szexuális életet élni még. Az orvosnak meg kellett mondania, mennyi ideig várjatok még.
2012. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
6 hétig tilos a szex, ha nem akarod, hogy legközelebb a méhedet is kivegyék egy remek gyulladás miatt.
2012. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az orvos nem mondta, hogy várni kéne a szexel. Egyébként bőven elmúltam már 18, most leszek 23. Védekezni nem igazán tudok sajnos. Nem szedhetek gyógyszert egészségügyi okok miatt. De a szexre attól még igényem van, gyereket viszont nem akarok.
2012. júl. 22. 16:59
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
3.as válaszoló voltam. Én azt hittem, hogy kb. 15 éves vagy. Ne haragudj meg érte, de ha ilyen helyre ilyen kérdést írsz, arra gyökér válaszokat kapsz (én is ilyen válaszoló voltam). Nézd, itt az internet, használd a google-t, vannak webbeteg oldalak, ahol orvosok válaszolnak a kérdéseidre. 23 évesen, főleg, ha egészségügyi problémád is van, törődj annyit a testeddel, magaddal, hogy a megfelelő helyre fordulsz segítségért, és tanulsz magadról is.
2012. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mondta vagy nem mondta, hogy várni kell, most már tudod. Már ha elhiszed.


Nincs olyan hogy nem tudsz védekezni, csak olyan van, hogy nem akarsz.


Én se szedhetek gyógyszert, mégis megoldom.


Óvszer, spermicidek, spirál, természetes módszerek kombinálva...


Persze a megbízhatóságuk nem ugyanaz, de mindegyik jobb, mint a nulla védekezés.

2012. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Óvszert nem tudunk használni, mert akkor már olyan mintha nem is szexelnénk. Barátom nem érez semmit tőle. Ha meg igen, az is inkább kellemetlen neki. Úgy mi értelme a szexnek?

Spirált azt hittem csak akkor helyeznek fel, ha már szültem egyszer. De akkor ennek utánajárok.

2012. júl. 23. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!