Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet a legbiztonságosa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a legbiztonságosabban védekezni?

Figyelt kérdés
Mi nem igazán figyelünk a védekezésre óvszert is csak akkor húzunk ha a barátom már érzi h majdnem elélvez ezért is szeretnék valami hatásos módszert. Csak a barátom nagyon ellenzi a gyógyszereket mert fél h bajom lesz tőle az orvosi beavatkozásokhoz pedig túl fiatal vagyok.
2012. máj. 28. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha alacsony hormontartalmú gyógyszert szedsz és azt is rendben, akkor attól semmi bajod nem lehet.

Így viszont, hogy alig védekeztek, még bébi is lehet belőle, attól nem fél?

2012. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
És a védekezés nélküli szexhez nem vagy túl fiatal? Húzzon gumit már az elejétől...
2012. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Óvszernek alapnak kéne lennie.

Ha nem, akkor marad a tabletta, ha ellenzi, ha nem.


Orvosi beavatkozás alatt mit is értesz?

2012. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy babához fiatal már 32 vagyok csak nem akarok
2012. máj. 28. 14:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Spirált például
2012. máj. 28. 14:22
 6/9 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Amennyiben valóban túl fiatal vagy, a leghatásosabb, a nagyon hangos "NE!" kiáltás...egyéb esetekben a gumi a megfelelő...
2012. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
meglep hogy 32évesen ezt még nem tudod..no meg azt sem h az előváladéktól is teherbe eshetsz?! .. 33f
2012. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legbiztonságosabb a fog.gátló tabletta és ha az mellett a párod nem benned élvez el! Ez a tuti biztos.
2012. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló a legjobb, de ha azt nem szeretnétek, akkor a második legjobb a gumi (az elejétől kezdve, nem csak mielőtt elmegy). Ha ezek sem mennek akkor még ajánlom a Pharmatexet, de az nem 100%-os viszont sokkal hatásosabb, mint a mostani módszereitek..
2012. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!