Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell-e védekezni abortusz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell-e védekezni abortusz után 10nappal?

Figyelt kérdés
Eshetek-e újra teherbe? Mennyi idő után lehetséges a fogamzás?
2012. júl. 22. 07:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
gyilkos.....
2012. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, ennyire nem lehetsz felelőtlen?? Nem szedhetsz gyógyszert, OK. De hogy azért ne húzzon gumit a pasid, mert az olyan, mintha nem szexelnétek??? Jó, csökkenti az élvezeti értéket, de azért nem annyira...

Mégis, mi a terved akkor? Szexelsz és minden teherbeesésnél mész kaparásra? És mondjuk mire esetleg 35 évesen gyereket akarnál, és benő a fejed lágya, már túl vagy 10-12 abortuszon?? Vagy akkor hogy akarsz mégis védekezni? Mivel, ha semmi nem megfelelő??

Gondold át, kérlek, hogy mivel jár a szex: élvezet, de gyerek, élő emberke lehet belőle!! Ezért védekeznek az emberek, ha nem akarnak gyereket. Ha meg akarnak, akkor nem védekeznek. Ha meg védekezés mellett lesz gyerek, vagy megszülik, vagy elvetetik, amit én speciel nem támogatok. De akkor is, még aki egyszer elmegy abortuszra, úgy nagyjából tanul belőle, hogy többször ne kerüljön ilyen helyzetbe. Te hogy tervezed ezt a dolgot?

Még ha csak magadra gondolsz, akkor is, védekezés nélkül sanszos, hogy még lesz pár abortuszod, aztán nézheted, hogy kiégett testi-lelki roncsként állsz majd a fiatalság éveinek közepén-végén. Akkor majd marad a narkó vagy az ablakon kiugrás? Ébredj fel, és szedd össze magad kicsit!!

Bocs a hangnemért, de hátha ez felráz.

2012. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy sok orvos nem javasolja a spirál felhelyezését olyan nőknek, akik még nem szültek


DE


Most, hogy már volt egy abortuszod, ami azzal jár, hogy kitágították a méhszájadat, semmi akadálya a spirálnak!


Ugyanis a méhszáj védelmében nem szokták javasolni, de a tiéd jelenleg pont olyan, mintha már szültél volna.


A hormonos Mirena a legjobb.

Nem olcsó, de 5 évig véd és összehasonlítva azzal, hogy hányszor eshetsz ez alatt az idő alatt teherbe, ha sehogy se védekeztek,

nagyon is megéri.

2012. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
a pasid nemtudom milyen nyápic fajtából való, de mi a párommal csak óvszerrel védekezünk mert tabit szedni enyhén egésségtelen, és mégis minden remekül működik, lehet abban is érezni a dolgokat, ez csak egy olcsó kifogás ,hogy ne kelljen felhúzigálnia, mert az nem olyan férfias dolog.
2012. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%

Jézusom, hogy ti mennyire felelőtlenek és ostobák vagytok!! Nem akarom elhinni, hogy léteznek ilyen felelőtlen emberek!! Az eszem megáll..

Ja és azt ugye tudod, hogy gyilkos vagy?

Nézd meg ezt az oldalt és rá jösz....

[link]

2012. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Nem értem miért kell egyből leirni és gyilkosozni azt aki abortuszon esett át. Nem tudhatjátok mi volt az oka.

Lehet betegség,vagy pénzhiány...vagy bármi.

Sajnos én is átestem rajta 1hete,nem kellemes...főleg nem lelkileg!!

2012. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
istenem, de sötét vagy. nem szedhetsz gyógyszert, óvszert meg azért nem, mert "az olyan, mintha nem is szexelnénk?" próbáltad már egyáltalán, te nagyon sötét? ne is akarj teherbe esni, kár lenne örökíteni ezt a primitívséget. mit akarsz, minden teherbeesés után kapartatni? pakoltasd ki magad, mindenki jól jár.
2012. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16-os, a legtöbben nem az abortusz miatt estek neki, hanem mert sötét, mint az éjszaka. szerinted aki olyat mond, hogy nem szedhet tablettát, de az óvszer se jó, mert akkor nem is szexelnek(????), de neki muszáj szexelnie, de nem akar gyereket, az egy értelmes ember?
2012. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Ebben igazad van....én sajnos védekezéssel estem teherbe...de mivel 1éves a kisfiam nem tarthattam még meg.

De már irattam is gyogyszert,mert kegyetlen rossz érzés ilyenen átesni!

AMugy meg orvos sok mindenben tud segiteni,ha igazán akarsz védekezni...!!

2012. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!