Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány évig szabad szedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évig szabad szedni fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb semeddig! Ha később, utána lányod születik, meddő lesz.
2012. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szelesoldier ***** válasza:
33%
Helyedben egy hétig sem szedném, egy árva szemet sem!
2012. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

jajj a nagy gyógyszerellenesek....

Na adok neked egy értelmes választ is...(le lehet pontozni)


El kell menni nőgyógyászhoz és ő vérvétel után megmondja neked melyik a legjobb. Én évek óta szedem és semmi bajom nincs semmi mellékhatás.

Általában akik ellene vannak, azok azért vannak ellene mert elmentek a TB-s nőgyógyászhoz aki találomra írt nekik vmi népszerű gyógyszert, ami nem volt megfelelő nekik és különböző mellékhatásokat észleltek magukon ( libidócsökkenés,súlyingadozás, hajhullás) ezek mind a nem megfelelően felírt gyógyszer mellékhatásai.


Tehát csak magándokihoz ha ilyesmit szeretnél, ő felírja neked a megfelelőt és évekig szedheted nyugodtan, és hogy abszolút ne legyen gond a doki félévente elküld felülvizsgálatra, vérvétellel.

ha kell egy rendes orvos szívesen megadom az enyém nevét privátban

2012. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Nekem azt javasolták, hogy 2-3 évente tartsak egy fél éves szünetet.

Én is szedtem évekig. Nem volt tőle semmi bajom (egy kis libidócsökkenésen kívül), mégis abbahagytam.

Nem tartom magam egy olyan lánynak, aki nem hisz az orvostudományban, de nem szeretném hormonokkal bombázni magam. És nem is fogom. Ráadásul 1-2 éve rendszeres jártam egy kórházba (családtag miatt) és ott nem egy olyan lánnyal találkoztam, aki májtranszplantációra várt. A fogamzásgátló tabletta miatt. Pedig gondolom nekik is orvos írta fel és ők is biztosak voltak abban, hogy nagy bajuk nem lehet tőle.

Ezzel nem azt szeretném mondani, hogy rossz dolog. A legtöbb embernél semmilyen komolyabb mellékhatással nem jár. Sőt. Az egyik legbiztonságosabb fogamzásgátlási eszköz.

2012. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 5. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg az a legjobb ha semeddig,mondhatnak akármit.
2012. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!