Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló hátrányai,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló hátrányai, befolyásolja a későbbiekben az egészségi állapotot?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem befolyásolja egyáltalán.
2012. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szelesoldier ***** válasza:
Nem hogy későbbiekben de akár rövid idő után is. Változó lehet a közérzeted, a hangulatod, a bőröd, hajad szépsége, a melled és a nemi szerved egészsége (csomók, daganatok keletkezhetnek) visszeres lábat de súlyos esetben embóliát (vérrögöt) képez ami érelzáródást okozhat. Én senkinek nem javaslom aki valaha is szeretne még babát és nem akar százezreket a kezelésekre költeni hogy sikerüljön.
2012. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 merydian válasza:
58%
szelesoldier kicsit sarkosan kezeli a kérdést. A mai fogamzásgátlók hormontartalma nagyon alacsony. Ha orvos írja fel (és az illető nem vaterán, vagy fórumon szerzi be) nagyon kicsi a mellékhatások esélye. Gyógyszerfelírás előtt többféle vizsgálatot végeztet az orvos és az eredmények alapján javasol gyógyszert. Ha esetleg mégis mellékhatás lépne fel, azonnal vissza kell menni az orvoshoz, aki másfajta gyógyszert ír fel.
2012. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De még mennyire !

1. Ha szedése után lányod születik, ő meddő lesz.

2. A fentieken leírtakon kívül összezavarodik a hormonrendszered. Saját példámból tudom (mert hazug szavakra hallgatva elkövettem ezt a hülyeséget) kiindulva éveken keresztül orvosilag megmagyarázhatatlan hőemelkedésem volt, néha elérve 38 fokot. Majd 1 milliót költöttem mindenféle megoldásnak tűnő dolgokra míg sikerült rendbe hozni.

2012. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!