Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Tri regol fogamzásgátló az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tri regol fogamzásgátló az első szemtől véd ha a mensi első napján kezdtem el szedni? Ki mikor szeretkezett gumi nélkül először?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni. Tegnap vettem be a 17. szemet és szeretkeztünk a párommal.
2009. júl. 28. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hányszor kérdezed még meg? Tegnap is megmondták ketten, hogy már véd... Nem olvasod el a válaszokat vagy nem hiszel a válszolóknak? Ha meg ennyire parázol, akkor mindek kefélsz az első hónapban?
2009. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem osztást kértem hanem választ. És mi nem kefélni szoktunk hanem szeretkezni, lehet hogy te kefélni szoktál.
2009. júl. 28. 11:55
 3/6 anonim válasza:
50%
Tegnap már kaptál választ... Nem volt elég?
2009. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en nem ezt a tabit kaptam, de megvartam az egy honapot.
2009. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tegnapis válaszoltam, de akkor mostis válaszolok, h nekem az orvos aztmondta h 2 hét. énmeg inkább megvártam az első menzeszem.
2009. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát én már nagyon rég szedtem,vagyis kezdtem el szedni,5 éve,és hát az elég régen volt,de tudom hogy pontosan nem kellett kivárni amig elfogy az első levél tabi,mert már az elejétől védett lesz tőle az ember lánya,de mi kivártuk az 1 honapot,fő a biztonság alapon.és nekem majdnem percre pontosan beállította a vérzésem,igaz már 2 éve nem szedek tabit.

egy kismama

2009. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!