Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy működik a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik a fogamzásgátló felirása?

Figyelt kérdés
Mindenképp kell ez a ... rutinvizsgálat előtte?..Sima vérvétel nem elég? Olvastam egy oldalon, hogy teljesen felesleges fog.gátló feliratásnál vizsgálat, ezzel csak elijesztik a nőket a tabletta feliratásától. Szóval?..
2012. aug. 18. 05:51
 1/10 anonim ***** válasza:
kötelező sztem előtte a kivizsgálás,mert lehet,hogy véralvadási problémáid vannak,pl ha túl sűrű a véred,nem is szedheted
2012. aug. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kleo25 ***** válasza:
meg legalább megvizsgálnak hogy minden rendeben van. nem lesz tőle semmi bajod.
2012. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ha véralvadási gondjaim vannak, az vérvételből nem derül ki?..

Amúgy nem azért megyek, hogy megvizsgálja mindn rendben van-e, hanem hogy felirja a gyógyszert..

2012. aug. 18. 13:16
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt a rutinvizsgálatot úgy értettem amúgy, mert lehet félreérthetően írtam, hogy muszáj megvizsgálnia ott lent..
2012. aug. 18. 13:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha elmész fog.gátlót íratni, az már feltételezi, hogy rendszeres szexuális életet élsz. Ha meg így van, igenis kell évente a rákszűréshez az a kis kenetvétel. Megéri azt a 2 mp kellemetlenséget, hogy kiderüljön, rákos vagy-e, nem??

Nem a fog.gátló szedéséhez kell a vizsgálat, hanem ahhoz, hogy ha bajod van, időben kiderüljön.

2012. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ennyit akartam tudni, hogy a fog.gátló felirásához kell v nem, de jól tudtam h ahhoz nem kell ott lent vizsgálat, azt meg majd én el tudom dönteni, hogy akarom-e, h megvizsgáljon v sem, és köszönöm de nem..Nekem csak a gyógyszert írja fel, küldjön el vérvételre, vagy/meg ultrahang stb..Hogy ne csak úgy puszira írja fel a tablettát, de ennyi.
2012. aug. 19. 17:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez mekkora szánalmas kérdés:))))


Ahhoz érett vagy, hogy csináld, még gyógyszert is íratsz fel, de nem vagy képes elviselni azt a fél percet (se), amíg megvizsgál? Jesszus... Remélem érzed, hogy a semmin hisztizel, és ez nagyon gáz..:) Komolyan elmész majd a dokihoz, hogy gyógyszert szeretnél, de levágsz egy kisebb hisztit, hogy nehogy megvizsgáljon?

Később hogy akarsz majd rákszűrést, meg ilyeneket? Vagy sosem mész majd orvoshoz? Mert ha egy év múlva elmész, márpedig el kéne, akkor ez az alkalom már pont nem oszt-nem szoroz...............

2012. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, hadd kérdezzem már meg, hogy tudsz-e olvasni, vagy esetleg szöveget értelmezni?:) Bár, ahogy elnézem nem igazán megy... Senki nem kérdezte mi a véleményed erről, tartsd meg magadnak, mert senki nem kíváncsi rá, én meg azt végképp nem, ha tudsz értelmesen válaszolni jó, ha nem akkor ne is írjál semmit.. Nem rákszűrésre megyek, hanem fogamzásgátló felírásáért, kettő közt van különbség, majd ha én azt akarom, hogy megvizsgáljon, akkor megvizsgál, addig meg nem, és nem tud érdekelni, hogy kinek mi a véleménye.!! Nem fogok egy vadidegen ember előtt levetkőzni, és hagyni h turkáljon bennem. Ilyen egyszerű, a további szánalmas, csipkelődő hszket meg lehet tartani saját magatoknak.

Kösz.:)

2012. aug. 20. 15:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg sokáig a gyógyszert sem fogod megkapni... És attól, hogy most nem rákszűrésre mész, még igenis kell majd menned, és meg kell majd vizsgáljon... De ha ennyire elítéled ezt, hogy idegen emberek, meg meztelenkedés, akkor idegenkedj a fogamzásgátlótól is... Húú, képzeld, hormonokat tartalmaz, és az belemegy a szervezetedbe, és nagyon csúnyákat csinál vele... Ajjajjjjjjajajaj! És lehet, hogy még rákos is leszel egyszer, de reméljük hogy nem, de hogy kiderülni nem fog, az biztos, mivel te NEM vetkőzöl le idegen emberek előtt, hogy túrkáljanak benned... Javaslom, hogy kérd meg az apukádat, vagy a párodat, hogy menjen el nőgyógyásznak, hogy majd ő vizsgálhasson, és ne idegenek előtt kelljen levetkőzz te szegény szerencsétlen hányatott sorsú leányzó:)


Komolyan nem érzed, hogy milyen oltári ciki, amiket írsz?

2012. aug. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Úgy látom még mindig nem értik egyesek, hogy miről beszélek.. Majd akkor megyek vizsgálatra, ha én menni akarok, addig nem, el tudom dönteni, hogy mit csinálok és mit nem..;) Egyáltalán nem kötelező nőgyógyászhoz járni.! Mindenkinek saját döntése, hogy mit csinál és mit nem, ha úgy döntök, hogy nem fogok elmenni rákszűrésre soha, akkor sincs senkinek hozzá semmi köze.:) Amúgy a témáról le lehet akadni, már elintéztem a fogamzásgátlót egy egyszerű vérvétellel;)

Viszlát.

2012. aug. 23. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!