Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félünk de tudjuk, hogy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félünk de tudjuk, hogy nagyon kevés az esélye. Nyugtassatok vagy zaklassatok fel minket! (Többi lent) (? )

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt. Szexuális életünk már elég régóta van, de az utóbbi időben kipróbáltuk az anális szexet is. Féltem hogy csak nekem lesz jó, de ő is nagyon élvezi. Tudom, hogy fertőzésveszély van, de minden aktus után rögtön megmosakszunk és intim fertőtlenítőt használunk. Óvszert nem használunk. Vaginálisan még nem szexeltünk. NOS A HELYZET AZ, hogy elég egyenetlen mentsruációs ciklusai vannak amúgy is, de azért néha időben jön meg. Nos most 2. napja késik neki és félünk hogy valahogy esetleg lefolyhatott (bár mindíg nagyon vigyázunk). Nagyon ritkán megyek el belé legtöbbször máshova élvezem... Nem vagyunk készek esetleges terhességre mert fiatalok vagyunk. Segítsetek! Mennyi esélye van annak hogy ilyenből baj legyen? Előre is kösz és kérlek legyetek megértők, nem kérek a bunkó válaszokból.
2012. aug. 17. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes lett... bocs.
2012. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez tuti terhesség.
2012. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hohy teherbe eshessen elég mélyen kell a hüvelybe juttatni a spermiumokat,különben esélyük sem lenne a hüvely savas pH-jával szemben a petesejtig elúszni.
2012. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2012. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Óvszer nélkül?

Popóba?

A hüvelyt akkor mire találták ki???

2012. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3# ennek nézz utána még egy kicsit... :)


Amúgy a terhességre vajmi kevés esély van... kb 1:1000.

Ha tudjátok hogy rendszertelen akkor két nap után miért kell ezen agyalni??

2012. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a határozott facepalmot, engem meggyőzött :) Jó tudom, hülye kérdés csak parás típus vagyok. Köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 17. 13:56
 8/11 anonim ***** válasza:
És anális szex ELŐTT sem ártana mosdani, igen, belül is...
2012. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elég gáz hány évesek vagytok?

Óvszer nélkül anális szex.. nem sok eszetek van..

2012. aug. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha még nem szexeltetek vaginálisan, akkor konkrétan nem is csináltátok még úgy, klasszikus értelemben? Szóval ha a csaj még szűz volt, akkor még most is az? Akkor mi a szexuális élet? Az ujjazás meg a szopás? oO
2012. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!