Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon nagyon félek, kérlek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon félek, kérlek nyugtassatok meg, nem tudom mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem olvasgatni itt, hogy milyen is egy abortusz, láttam 1-2 képet, és nagyon felzaklatott. Sírtam, nagyon rosszul érzem magam. :(

Félek, hogy én is az lehetek. A barátommal szexeltünk és a gumi elejéből (gyűrűjénél) volt valami csúszós, átlátszó (talán fehéres) váladék. Nagyon félek, hogy az az ondó volt. Rettenetesen félek. A menzim 4 napja múlt el.

Már tettem fel korábban erről kérdést, de ez a téma, a tudat, h lehet terhes lehetek ez rettentően felzaklatott. Szerintetek van rá esélyem? Lehetséges, hogy belém folyt? Kérlek, ne szidjatok le, felelőtlenek voltunk, pedig védekeztünk rendesen, nem szakadt ki a gumi, csak az elejénél, mintha kifolyt volna valami.


Segítsetek!!! :(


2012. máj. 5. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem volt a gumin síkosító??
2012. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Ha még lehet, vegyél be egy esemény utáni tablettát, valamint ezután szokjatok rá a fogamzásgátlóra. Így semmi baj nem lesz.
2012. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Síkosított gumi volt, én eléggé be voltam nedvesedve, szex közben észrevettem, hogy a fehér folyás is jön.
2012. máj. 5. 22:49
 4/15 anonim ***** válasza:
Nincs bajod, csak ráparáztál a dologra. Nyugi.
2012. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a legjobb talán az, ha megnyugszol, és amint lehet, felkeresed a dokit, hogy ő is elmondja, nincs miért izgulnod
2012. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem lötyög vki farkán a gumi, akkor nem folyhat ki mellette.

Az a te nedved volt, nem ondó.

De ha ennyire éretlen vagy még a szexre, és nem tudod vállalni a vele járó felelősséget, akkor ne szexelj és kész.

2012. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
ha nem volt kiszakadva, valószínűbb, hogy belőled jött. bár kicsit nehéz elképzelni. lehet, hogy mellette kifolyt? amúgy ovulációtól messzebb voltál, szóval elég jók az esélyeid. 72 óra már elmúlt?
2012. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Rögtön kivette, amint végeztetek? Nem ment előbb össze?

Odaszorította a gumit a farka tövéhez, amikor kivette?

Ha így tett, akkor nem folyik ki a szájánál.


Ha ezekre vigyázott, akkor valószínűleg vagy a te nedved, vagy a gumi síkosítója volt az.

Kb. két hét múlva (az aktustól számítva) csinálhatsz tesztet, hogy megnyugodj.

2012. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

72 óra már elmúlt... naptármódszer szerint szabad szerelem van, ezért sem akartam bevenni, meg azért sem, mert nagyon beteges lány vagyok, a ciklusom rendszertelen, fogamzásgátlót sem merek szedni a mellékhatások miatt. Féltem hogy a 72 órás tabi teljesen tönkretenne az elkövetkezendő pár hónapra, és az alatt az idő alatt ugyanúgy izgulhatok mint most, hogy teherbe estem-e. :/


Elélvezett, még 2-3x belém tette, utána húzta ki és 1-2 centire lecsúszott, ott a helyén volt csúszós nagyon.

2012. máj. 5. 23:13
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor simán lehetett az ondó.

Mást nem tehetsz, mint vársz és két hét múlva teszt.


De ne haragudj meg:

EZ NEM RENDES VÉDEKEZÉS!


Magömlés után tilos visszatenni. Egy fél másodpercre sem.

Így a legnagyobb az esélye, hogy kiszakad az óvszer, vagy ahogy a ti esetetekben: kifolyik.

2012. máj. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!